پیرلو بازهم چلسی را سنگ روی یخ کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پیرلو بازهم چلسی را سنگ روی یخ کرد

پست توسط samanrossonero »

تصویر
با وجود علاقه فراوان کارلو آنچلوتي به خريد آندره‌آ پيرلو هافبک ميلان، اين باشگاه اعلام کرده که قصد فروش او را ندارد.امروز لئوناردو، سيلويو برلوسکوني و آدريانو گالياني جلسه‌اي با هم داشتند تا درباره نقل و انتقالات باشگاه صحبت کنند.در پايان جلسه، سيلويو برلوسکوني اعلام کرد که پيرلو مي ماند: «پيرلو بي‌ترديد در ميلان خواهد ماند. او نه تنها در تابستان امسال در بازار حضور نخواهد داشت، که تا پايان دوران بازي‌اش پيراهن ميلان را خواهد پوشيد. پيشنهاد چلسي بسيار خوب بود. ما با پيرلو هم مذاکره کرديم و در نهايت به اين نتيجه رسيديم که او بماند، به ويژه آن که لئوناردو هم اصرار به ادامه حضور او داشت.»

او درباره خريدهاي جديد ميلان هم گفت: «به دنبال يک مهاجم بزرگ هستيم، اما لئوناردو بايد تصميم بگيرد که کدام بازيکن را مي‌خواهد. در هر حال گالياني پول لازم براي خريد را در اختيار دارد و ما به سرعت خريد جديدي انجام خواهيم داد..»شايد لوييس فابيانو به ميلان برود، چرا که او در بازي دوستانه اخير سويا حضور نداشته است.
آخرین پیشنهاد چلسی دادن میشاییل اسین به میلان به عنوان بخشی از قرارداد پیرلو بود که این پیشنهاد نشان از اهمیت و ارزش بالای فنی پیرلو نسبت به اسین دارد و البته این پیشنهاد هم بوسیله پیرلو و سران میلان رد شد.


امیدوارم اخبار از این حالت یکطرفه و کاملآ آبی بیاد بیرون و همش درباره نکته ها و اخبار مثبت پیرامون استقلال و چلسی دربیاد و شکستها و ناکامیهای این تیمها هم جزو اخبار قرار بگیرن و کسی که پست میده عدالت رو رعایت کنه و آب خوردن و نهار خوردن یکی از بازیکنهای یک تیم بی اهمیت رو به یک تاپیک تبدیل نکنن...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”