سریال بردهای کثیف ادامه دارد،انتقاد شدید فرگوسن از داور

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

سریال بردهای کثیف ادامه دارد،انتقاد شدید فرگوسن از داور

پست توسط samanrossonero »

تصویر

" سرالکس فرگوسن " سرمربی منچستر یونایتد بعد از شکست مقابل چلسی در جام خیریه به شدت از عملکرد داور این بازی انتقاد کرد.

بعد از تساوی 2-2 در وقت قانونی، چلسی در ضربات پنالتی با نتیجه 4-1 شیاطین سرخ را شکست داد.
سرمربی منچستر یونایتد بعد از پایان این بازی از عملکرد " فوی " داور مسابقه به شدت انتقاد کرد. " فرگی " معتقد است قبل از به ثمر رسیدن گل دوم چلسی توسط " لمپارد "، به علت خطای " بالاک " بر روی " اورا " داور باید بازی را متوقف می‏کرد.

" فرگوسن " گفت: « به نظر من داور کاملاً آن صحنه را دید. بالاک به صورت اورا ضربه زد و داور مسابقه دقیقاً در جایی قرار داشت که این صحنه را دید و من از این موضوع ناراحتم زیرا قبل از آن بخاطر خطاهایی که بازیکنان روی زمین افتاده بودند، بازی را متوقف کرد. زمانی که بالاک روی زمین افتاده بود چند ثانیه بعد بلند شد. داور فکر می‏کرد خطای جدی‏ای رخ داده اما شما بالاک را دیدید که هیچ مشکلی نداشت. این اتفاق روند بازی را تغییر داد. »

سرمربی شیاطین سرخ در ادامه افزود: «ما در اکثر زمان بازی خوب بازی کردیم و باید کار چلسی در همان نیمه اول تمام می‏کردیم. گل اول آن‏ها روی اشتباه ما بدست آمد، دفاع ما باید روی آن صحنه بهتر کار می‏کرد، اما چلسی به گل رسید و کنترل بازی را در دست گرفت. گل دوم آن‏ها نیز باید مردود اعلام می‏شد، بهرحال چلسی بازی را کنترل کرد و در نهایت بازی مساوی شد و به ضربات پنالتی کشیده شد که در آنجا به خوبی آن‏ها نبودیم. »

منبع:اسکای اسپورت
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”