لئوناردو،هنوز هم امیدوار،فابرگاس دوشنبه در میلان!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

لئوناردو،هنوز هم امیدوار،فابرگاس دوشنبه در میلان!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر

لئوناردو: اسکودتو در DNA میلان است!

سایت گل: لئوناردو مربی میلان می‌گوید تیمش برای قهرمانی سری A خواهد جنگید. او ادعا کرده که پیشی گرفتن از اینتر و یوونتوس در ذات میلان است: «به نظرم میلان از آن تیم‌هایی است که باید برای رسیدن به اسکودتو تلاش کند؛ این در DNA ماست.

برای افرادی که در این باشگاه حضور دارند طبیعی است که به این جهت حرکت کنند، چون اراده در وجود ماست. به نظرم ما باید امسال قهرمان شویم تا نشان دهیم چه قابلیت‌هایی داریم.»

میلان در دو فصل گذشته عملکرد خوبی نداشته و به ترتیب پنجم و سوم شده است. غول‌های ایتالیایی این فصل تغییراتی در تیم داشته‌اند. کارلو آنچلوتی از جمع آنها جدا شده و مربی چلسی شده است. کاکا به رئال مادرید رفته و پائولو مالدینی هم بازنشسته شده است. آنها در بازار فعالیت چندانی نداشته‌اند و تنها به تازگی کلاس یان هونتلار را خریده‌اند.

لئوناردو : هنوز برای قضاوت زود است

سایت گل : میلان، اینتر و یووه شب گذشته در تونمنت تیم کاپ به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت یوونتوس موفق شد از پس دو تیم دیگر گذشته و مقام قهرمانی را از آن خود کند.میلان در این تورنمنت ابتدا یک بر صفر مغلوب همشهری خود شد و در بازی دوم با نتیجه دو بر صفر بازی را به یوونتوس واگذار کرد.

آنها بدون امیتاز و بدون به ثمر رساندن حتی یک گل در انتهای جدول سه تیمی رقابت ها قرار گرفتند.با این وجود لئوناردو سرمربی برزیلی میلان معتقد است هنوز برای قضاوت در مورد این تیم زود است.او در گفتگو با تلویزیون ایتالیا می گوید:"برای قضاوت بسیار زود است.ما بازی های تدارکاتی سختی را پشت سر گذاشتیم اما باید برای مشخص شدن توان اصلی میلان کمی صبر کرد.من از بازیکنانی که در اختیار دارم راضی هستم اما در بعضی پست ها نیاز به جذب بازیکن جدید دارم."

میلان و اعلام خبر خرید سسک

تصویر

سایت گل: بخشی از مطبوعات ایتالیایی تمرکز خود را برروی روسونری قرار داده اند و انتظار می رود که سیلویو برلوسکونی، به زودی خبر خرید جنجالی این تیم را دوشنبه شب و پیش از آغاز رقابت جام برلوسکونی اعلام خواهد نبود. به نقل از Unonotizie.it این خرید جدید سسک فابرگاس نام دارد. حدود 30 تا 35 میلیون یورو کافی است تا بتوانند سسک را به سن سیرو بیاورد و البته بخشی از این پول، با فروش پیرلو به چلسی جبران خواهد شد.

میلان عملکرد موفقیت آمیزی را در رقابتهای پیش فصل نداشته و تنها در یکی از دیدارهای دوستانه اش به پیروزی رسیده است. آنها در دیدار مقابل چلسی، اینتر، بایرن مونیخ، بوکا جونیورس و بنفیکا مغلوب حریفان شدند و در رقابتهای جام تیم نیز مغلوب اینتر و یوونتوس شدند. دوشنبه شب، میلان در رقابت سالانه جام لوئیجی برلوسکونی میزبان یوونتوس خواهند بود و به نظر می رسد که برلوسکونی خبر خوبی برای هواداران تیمش خواهد داشت.آنها پس از فروش کاکا، کلاس یان هونتلار را از رئال مادرید به رختکن تیمشان آوردند و این تنها خرید مهم روسونری در تابستان امسال بود.به نظر می رسد که سیلویو برلوسکونی دوشنبه شب، فرصت مناسبی خواهد داشت تا در سن سیرو، خرید جدید تیمش را معرفی کند. طبق خبر منتشره در Unonotizie.it، این ستاره سسک فابرگاس خواهد بود که مایل به ترک آرسنال است.

بدین ترتیب سران باشگاه میلان می بایست هزینه ای 30 تا 35 میلیون یورویی را برای خرید فابرگاس بپردازند و البته بخشی از آن را با فروش پیرلو به چلسی به خزانه تیمشان بازخواهند گرداند. این در حالی است که برلوسکونی هفته گذشته اعلام کرده بود پیرلو در سن سیرو خواهد ماند. از سوی دیگر آرسن ونگر نیز روز گذشته اعلام کرده بود که هیچ شانسی برای جدایی سسک از تیمش وجود ندارد. هواداران میلان اکنون بی صبرانه منتظر دوشنبه هستند تا ببینند خرید جدید روسونری کدام ستاره می باشد.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”