کشور عجیب کره شمالی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 559 بار
سپاس‌های دریافتی: 3796 بار

Re: کشور عجیب کره شمالی

پست توسط Morteza313 »

اینجا هتل اناتای در شهر کومگانگ کره شمالیست:

منتشر کننده عکسها هم یک اژانش سیاحتی بلغاری برای تورهای توریستی برای کره شمالیست از این منبع: [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

در ضمن یجایی هم فرموده بودید پیونگ یانگ شبها خاموشی می زنن و صبح رژه میرن و ...

شبهای پیونگ یانگ:

حالا نقل قول فلان کس شما رو باور کنیم یا عکسها رو ؟!؟!؟!

قبول کنید که تاریخ مصرف ادعاهای رنگی گذشته!
شما می خوای قبول نکن، ولی بهتون قول میدم سنترال ایران پراود نیست ، اینجا بچه ها با حر مطلبی از بالا رو برو میشن ، فکر دارن ، نقد می کنن ،
اینجا سنتراله ، قانون بقا درش صداقته!

اینکه می گید چون کره کمک کرده حمایت می کنی ،

خوب اینکه من از کره حمایت می کنم خودش حرف کذبیه:

دولت کره فاسده خودشم عقب موندست ، در این شکی نیست ،

در مورد شهاب من مستنداتش رو گذاشتم غیر قابل رد هم هست که ایران در این پروژه از کره جداشد ، اما فکر می کنید فقط کره ایها به ما کمک کردند ، این برادرای اختونگ پاختونگ شما فکر می کنید به ما کمک نکردن؟
میدونید اصلا لیزر نظامی از کجا وارد مملکت شد؟

کمک کردن که کردن وظیفشون بوده، کم کردن که زیاد نکردن،
نه دلیله که مثل شما سیاه نماییشون کنیم و نه اینکه تا عرش برین بالاشون ببریم ،

حالا میل خودتونه میخواید این چند خط رو درک کنید می خواهید هم به قول یارو ملال!
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

حاج مرتضی این عکسهایی که شما گذاشتی در شب همه از فاصله دور و اثری از انسانها در شب دیده نمیشه ! قبول کنید که روشنایی در حد اینه که شهر خاموش نشه !
خبرنگاران که برای گزارش بازی ایران و کره رفته بودن از قوه تخیلشون استفاده نکردن ! بلکه مشاهداتشون رو نوشتن !
البته در قدرتمند بود و آسایش مردم کره شمالی هیچ شکی نیست !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

پست توسط Parsa84 »

Morteza313 نوشته شده:اینجا هتل اناتای در شهر کومگانگ کره شمالیست:

منتشر کننده عکسها هم یک اژانش سیاحتی بلغاری برای تورهای توریستی برای کره شمالیست از این منبع: [External Link Removed for Guests]

در ضمن یجایی هم فرموده بودید پیونگ یانگ شبها خاموشی می زنن و صبح رژه میرن و ...

شبهای پیونگ یانگ:

حالا نقل قول فلان کس شما رو باور کنیم یا عکسها رو ؟!؟!؟!

قبول کنید که تاریخ مصرف ادعاهای رنگی گذشته!
شما می خوای قبول نکن، ولی بهتون قول میدم سنترال ایران پراود نیست ، اینجا بچه ها با حر مطلبی از بالا رو برو میشن ، فکر دارن ، نقد می کنن ،
اینجا سنتراله ، قانون بقا درش صداقته!

اینکه می گید چون کره کمک کرده حمایت می کنی ،

خوب اینکه من از کره حمایت می کنم خودش حرف کذبیه:

دولت کره فاسده خودشم عقب موندست ، در این شکی نیست ،

در مورد شهاب من مستنداتش رو گذاشتم غیر قابل رد هم هست که ایران در این پروژه از کره جداشد ، اما فکر می کنید فقط کره ایها به ما کمک کردند ، این برادرای اختونگ پاختونگ شما فکر می کنید به ما کمک نکردن؟
میدونید اصلا لیزر نظامی از کجا وارد مملکت شد؟

کمک کردن که کردن وظیفشون بوده، کم کردن که زیاد نکردن،
نه دلیله که مثل شما سیاه نماییشون کنیم و نه اینکه تا عرش برین بالاشون ببریم ،

حالا میل خودتونه میخواید این چند خط رو درک کنید می خواهید هم به قول یارو ملال!

درود تصویر
حاج مرتضای گرامی و به قول خودتون اخوی تصویر
خیلی با خودم کلنجار رفتم که یک جوابیه بنویسم یا که نه تا اینکه الان وسط نصفه شب موقعی که همتون در شهرهای (هنوز) روشن ایران خوابید و مردم نگون بخت کره شمالی در شهرهای تاریک و سرد خود.................. تصمیم گرفتم چند خطی بنویسم حال قضاوت با خود بر و بچ سنترال. تصویر
1.همان طور که از اول هم تاکید کردم و می کنم شما تنها عکس 4 تا ساختمون و برج رو نشون می دی ولی کوشن و کجان این ادم هاش! می دونی کجان?تو دل عکس هایی که من و استاد رضا قرار دادیم.............یا در حال تعظیم به بت گرامی جناب حضرت کیم جونگ ایل(ایشون در حال حاضر در صدر دیکتاتور های دنیا قرار دارند(البته تا این لحظه))!! و یا در هر حال حمالی و عملگی به سبک قرون وسطی در روستا ها و شهر های کوچک عقب افتاده.
2.تمامی اون مطالبی که من درباره این کشور نوشتم از روزنامه ورزشی بود که مجوز ان از طریق وزارت فرهنگی صادر شده که وزیر ان بوسیله ................... انتخاب می شود و به قولی در دایره خودی هاست!! تصویر
منابع من نه رادیو فردای صهیونیستی بود و نه بی بی سی استعماری و نه ایران پراود پر از بر و بچ نو اندیش و لیبرال رنگی!!!
در ضمن تمامی مطالبی که من از ایران پراود در سایت قرار می دم حالت سرگرمی و طنز گونه و تنها برای عوض کردن جو خشک و خسته کننده سنترال هست و لا غیر!! تصویر
3.من بر عکس شما هیچ گاه دنبال داد و بیداد و هیاهو نیستم.
مطلبم را می گذارم و می رم پی کارم و هیچ اصراری هم بر درست بودن ان ندارم و در پاره ای از موارد : ان چیز را که عیان است چه حاجت به بیان است. تصویر
4.در زمینه اون هتل زیبا و قشنگ شما باز هم مثل مطالب دیگرتون با صرفا 2 تا عکس از فلان ساختمان(که اصلا ممکن هست محل عیش و نوش خانواده حاکم و افسران عالی رتبه باشه و گاهی هم برای توریست هایی که در واقع وجود خارجی ندارند استفاده بشن) قصد در نرمال نشون دادن کشوری داره که در تقریبا همه موارد از اخر اوله!!(مثل مسائل پرداخته شده بوسیله شما در مورد نیروی هوایی که ار نظر ریاضی مانند اثبات یک قضیه با ارائه تنها یک یا چند مثال ناچیز و جزئی است) تصویر
5.من در حال ترجمه چند مطلب از سایت های المانی و انگلیسی در مورد این کشور هستم و سعی می کنم به صورت تکه تکه ان را در سایت قرار دهم(علارغم این که این زبان ها استکباری و مولفان ان احتمالا اغراض پلید صهیونیستی خود رو هم در ان وارد نمو ده اند). شرمنده که به زبان بلیغ و گویای عربی و کره ای یا احیانا چینی و خاله خرسه ای (همون روسی) اشنایی زیادی نداشته یا اصلا ندارم!! مگر نه حتما از این منابع 100% موثق مطلب خود رو ترجمه می کردم.
6. این اقایان به اصطلاح اختونگ پاختونگ هم که من اصلا احساس برادری با هاشون نمی کنم فقط و فقط به پول و منافع مالی فکر می کنند(به خصوص در شرایط فعلی) و بدشون نمی اد ساده ترین چیز ها رو در بازار سیاه به ما دولا پهنا قالب کنند!! تصویر
هر جفتشون هم پدر سوخته تر از همدیگر(چه غربی ها و چه شرقی ها) ولی این غربی ها لاقل برای مردم خودشون مثل بعضی ها جهنم درست نکردند!! تصویر
7.در مورد موشک شهاب و زیر دریایی غدیر و نهنگ و قایق های تند رو و.............هم دیگه عالم و ادم می دونند که در اصل همشون کجایی بودند ولی پس از مدتی تلاش متخصصین داخلی بومی شدند!! تصویر
من هم فقط همین رو می گم که ای ایها الناس لاقل بیام اینو ازشون یاد بگیریم!! هر چند بعدش می شیم  رنگی یا گول خورده یا حتی خائن!! 
راستی این هم یک عکس از یک کوه معروف و مکان سیاحتی در کشور عمو کیم جونگ!!

تصویر 
این یکی رو هم داشته باشید و نگید این پارسا چقدر همه چیز رو در مورد برادر های کمونیست تیر ه و تار می بینه!!! تصویر

تصویر  اینطور که بوش میاد حالا حالا ها با این برادر های نحیف کره شمالیمون و رهبر تپل مپلشون کار داریم!!
تا پست بعدی و بحث های اتی بدرود........................ تصویر

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Morteza313 »

حاج مرتضی این عکسهایی که شما گذاشتی در شب همه از فاصله دور و اثری از انسانها در شب دیده نمیشه ! قبول کنید که روشنایی در حد اینه که شهر خاموش نشه !

محمد جان عکس ساعت سه و نیم چهار نصفه شب گرفته شده !
انتظار نداشته باشید، مثل اوایل شب شهر روشن باشه و تردد بالا باشه ،
اگه دقت کنیدپائین عکس یه دریاچست که تاریکه اما چراغهای معابر عمومی شهر هم روشنه پس اون حالت مخوف رو نداره ،
درضمن با احترام با اینکه کره قدرتمنده مخالفم ، قدرت میلیتاریستیو متریالیستی اروم اروم رو به افوله ، کشوری که اقتصاد و ایدئولوژه پویا نداشته باشه مثل کره محکوم به سقوطه.
این عکس از یک سفرنامه به کرست،

اگر قرار بود تمام روزنامه های کشور حقیقت رو بنویسند، دروغهای رنگی خیلی وقت پیش مرده بودند،
ما دولتی نیستیم که مجوز دولت حکم مشروعمون باشه ، ما انقلابی هستیم و لو انقلابی که بند میم وصیتنامه خمینی کبیر باشه.

خوشحالم که منظور اصلیتون رو از این تاپیکهای بی ازار بیان کردید!:

موقعی که همتون در شهرهای (هنوز) روشن ایران خوابید

به کوری چشم هر کسی که به استقلال و شرف این مملکت نظر داره چراغ علم و اندیشه تا تفکر ناب انقلابی زندست در این مملکت خاموش نخواهد شد!

من بحثی با شما ندارم به اندازه کافی برای رد صحبتهاتون دلیل اوردم!
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

پست توسط @lirez@ »

سلام به همه دوستان وخسته نباشید تصویر
حیف بحث های به این خوبی نیست کارههای خودمونو توجیه کنیم
تا اقا مهدی وارد قضیه نشده این قد طرفداری و سیاسی بازی رو بزارین کنار تموم شد رفت به خدا.
البته با عرض پوزش که در کاره بزرگان سایت دخالت کردم ^:)^ الاخوصوص اقا MASTER

مصلحت اندیشی:
5. هر گونه علائم و نشانه‌هايي که مستقيم يا غير مستقيم ارتباطي به مسائل انتخابات و گروههاي درگير وقايع پس از آن داشته باشد در امضا و نماد کاربري نيز ممنوع بوده، بدون اخطار حذف و دسترسي فرد به اين دو امکان مسدود خواهد شد

announces/topic-t59885.html
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

پست توسط Parsa84 »

تصویری جالب از[COLOR=#953734] کره شمالی در شب ! 

عکسی ماهواره ای از کشور کره شمالی دیده می شود. در این تصویر شما به خوبی می توانید تفاوت آن را با کشورهای همسایه ببینید.  تصویر 

پ.ن:
اگر ممکنه دوستان صحت و سقم این عکس رو تائید کنند.
ایا عکس های ماهواره ای در شب قابلیت نشان دادن روشن بودن یا تاریک بودن شهر یا منطقه ای رو دارند!?

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
Captain I
Captain I
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار

پست توسط حسن2568 »

, سلام
فقط ميتونم بگم تحريمهاي غرب ونبود منابع طبيعي وسوخت چه بلاهائي سريك كشور مياره .كشوري كه در دهه 80 در حال ساخت رآكتور آب سنگين بود وزيردريائي وموشك بالستيك وناوچه و... توليد ميكرد به واسطه سلطه طلبي غرب وهمچنين سياستمداران غير انعطاف پذير به اين روز افتاده.قطعا خاموشيها در اينكشور به عنوان راه حلي براي صرفه جوئي به صورت يك قانون ودستور اجرا ميشه وامريكا در اجراي سياست فلاكت براي كره شمالي تا حدودي موفق بوده آن هم به لطف نبود منابع سوختي در اين كشور وبد نامي سيستم كمونيستي در افكار عمومي جهان
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [External Link Removed for Guests]

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 809 بار
سپاس‌های دریافتی: 2689 بار

پست توسط shadow.of.death »

یه تاپیک دیگه توی این سایت هست که در باره کره گفته اما کمی بیطرفانه تر!!

کاری به کلیت اوضاع کره ندارم اما یه جای اون تاپیک چیزی نوشته بود که خیلی خوشم اومد! نقل به مضمون میکنم که:
در کره شمالی وقتی پسری میخاد با دختری ازدواج کنه بعد از تفاهم خانوادها فرداش دستشو میگره میبره یکی از دفاتر حزب یه خونه یه کار و یه مراسم ساده براش فراهم میشه و بعد میرن مثل دوتا کبوتر عاشق تو لونشون زندگی میکنن!!!!

:) :) :) :) :o :o :o :o

اصولاً کمونیست قابل دفاع نیست! همونطور که سایر ****یسم ها (هرچی آخرش یسم داره!!) هم خیلی قابل دفاع نیستند........
بالاخره اینا ایده های بشرن و آدمیزادم جایزالخطا !!!

مردم کره مطمئنن زندگی سختی دارن ولی نبودن اعتیاد و جرم و جنایت هم اون روی سکه س !!!

بهر حال این به خود کره مربوطه !! ترجیحاً در امور داخلی سایر کشورها دخالت نکنید!
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1794 بار

پست توسط hermes_PERSIAN »

کشور کره شمالی تا حدود سال 90 از کره جنوبی پیشرفته تر بود اما با فروپاشی شوروی این کشور که کاملا به شوروی وابسته بود و تمامی تکنولوژی خود را از این کشور دریافت کرده بود عقب ماند به هر حال این اتفاق بر تمامی کشورهای کمونیست اثر گذاشت. بعنوان مثال یوگسلاوی با مرگ مارشال تیتو و .... دچار مشکلات حادی شدند. در جنگ دو کره نیز خلبانان شوروی با میگهای 15 از پایگاههای چین و بنام کره در جنگ شرکت میکردند.
کشور کره شمالی بخش اصلی کره و پیونگ یانگ دارای قدمت بیشتری از سئول است. فرهنگ مردم کره بسیار شبیه به فرهنگ ایران بوده و طرفنظر از ظاهر آن پایبندی به خانواده و ارتباطات خانوادگی در این کشور بسیار شبیه به فرهنگ کشور ماست. از این نظر کشور کره شمالی دارای فرهنگ غنی تر از کره جنوبی که با فرهنگهای غربی آمیخته است می باشد.
من شخصا فکر نمی کنم صرفا پیشرفت نظامی و ساخت موشک بالستیک و... دلیل بر پیشرفته بودن یک کشور باشد. ما هیچگاه نمی گوییم کشوری مثل اتریش، سوییس، بلژیک و هلند کشورهای عقب مانده ای هستند، هرچند که دارای نیروی نظامی قوی نیستند. این کشورها با آنکه از نظر نظامی قوی نیستند و آوازه صنعتی چندانی نیز ندارند ولی محل اکثر کنفرانسها و مجامع بین المللی هستند. در برخی نقاط دنیا که بیشتر مورد مطامع قدرتهای بزرگ است داشتن یک قدرت نظامی کارا می تواند ضامن حفظ ثبات و آرامش در آن کشور باشد.
در مورد زبانهای خارجی نیز باید بگویم که اگرچه از بابت اینکه زبان پارسی زبان علمی و فنی دنیا نیست بسیار متاسفم ولی از این نظر که باید این زبانها را حتی اگر اختونگ پاختونگ (فکر کنم منظور آلمانی است!!) یا انگلیسی، فرانسوی، روسی و ...آموخت تا از آنها در راه یادگیری علم و انتقال آن به کشور استفاده نمود هیچ شکی ندارم. در راه آموختن نباید از هیچ کوششی صرفنظر کرد.
هر کشوی دارای نقاط قوت و ضعفی است که می توان از آنها نقاط قوت را آموخت ضمن اینکه هیچ اجباری به استفاده از نقاط ضعف آنها نیست. موفق باشید :razz:
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Morteza313 »

اینکه همچین عکسی امکان داره بعله امکان داره، اما باید منابع معتبر و با عقلانیت دنبالش بگردید. National Geography چند وقت پیش یه کار سفارشی مثل این رو کرد که اون منبع معتبری بود البته من الان اونو پیدا نکردم....

اما دوتا عکس دیگه :

تصویر

تصویر

همونطور که میبینید کره شمالی هم مثل جنوب غرب آسیا و عربستان و پاکستان یه حالت عادی رو داره البته با کره و ژاپن قابل مقایسه نیست چون قطعا پوشش برق کامل و گسترده ای مثل کره یا ژاپن یا ایران نداره....
Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

پست توسط HITMAN_KU »

این تاپک اولش توپ بود چون آمار دقیق از یک کشور میداد حالا شده جای زدوخورد خودمون!!!برای کتککاری یه تاپیک جدا بزنید اسمش رو هم بگذارید جنگ دو کره در ایران :::P :???: و در این تاپیک فقط آمار بدین
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4500 بار
سپاس‌های دریافتی: 4323 بار
تماس:

کره شمالی 'سوپر نوشابه' جوان کننده می سازد

پست توسط Reza6662 »

شمالی 'سوپر نوشابه' جوان کننده می  
 تصویر 

کره شمالی می گوید نوشابه ای تولید کرده که قادر است سلول مغزی تولید کند و مانع از کهنسالی پوست شود.خبرگزاری رسمی کره شمالی می گوید این نوشابه حاوی 60 عنصر بدست آمده از 30 گونه گیاه است. به گزارش این خبرگزاری "چینی ها، آلمانی و بازرگانان سایر کشورها" در نمایشگاه تجاری ماه گذشته در پیونگ یانگ به این محصول ابراز علاقه کرده اند. این نوشابه محصول یک کمپانی آب میوه است.

"بدون عوارض جانبی"
خبرگزاری رسمی کره شمالی می گوید این نوشابه خواص "پیشگیری و درمانی" دارد و با افزایش تولید سلول های مغزی به بهبود وضع مغزی و حافظه فرد کمک می کند. "از چروک شدن پوست محافظت می کند، مانع از جوش های سیاه می شود، جلوی بیماری های کهنسالان همچون خونریزی مغزی، نارسایی های قلبی و انفارکتوس مغزی را می گیرد." خبرگزاری یاد شده می افزاید این نوشابه از کیفیت بسیار بالاتری در مقایسه با لوازم آرایش برخوردار است، رنگ پوست را روشن تر می کند و فاقد عوارض جانبی است. جونگ سونگو هو مدیر شرکت تولید کننده این نوشابه گفته است این محصول بر روی کارگران صنایعی همچون نیروگاه های حرارتی، تصفیه خانه ها و موسسات پزشکی موثر بوده است.

Please Login or Register to see this code
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”