بنكدار:نقش جهان تا 2 سال ديگر هم به بهره‌برداري نمي رسد!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1101
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸, ۷:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

بنكدار:نقش جهان تا 2 سال ديگر هم به بهره‌برداري نمي رسد!!!

پست توسط Parsa84 »

پيمانكار ورزشگاه نقش جهان گفت: با روند تخصيص بودجه ورزشگاه نقش جهان، اين ورزشگاه تا دو سال آينده نيز به بهره‌برداري نمي‌رسد.‌

محمدرضا بنكدار امروز در گفتگو با فارس در اصفهان با اشاره به ميزان پيشرفت اين ورزشگاه افزود: ورزشگاه نقش جهان در حال حاضر 65 درصد پيشرفت داشته و بر اساس قرارداد ما فاز دوم آن در روند تكميل پيشرفت داشته است.

وي در پاسخ به سئوالي مبني بر اينكه آيا به دليل طولاني شدن زمان تكميل اين ورزشگاه، تجهيزات نقش جهان از بين نمي‌رود، تصريح كرد: از اين مسئله اطلاعي ندارم زيرا كارفرماي پروژه نيستم و كاري به ما ندارد.

* بهره‌بردار نقش جهان پيمانكار نيست
پيمانكار ورزشگاه نقش جهان با بيان اينكه اين ورزشگاه از تيرماه سال 1386 به شركت كاشالوت تحويل داده شده است، بيان داشت: تكميل اين ورزشگاه به ميزان اعتبارات و بودجه مورد نظر ارتباط داشته و نمي‌توان در مورد زمان دقيق بهره‌برداري از آن اظهار نظر كرد.

‌* زمين چمن ترميم مي‌شود
وي در پاسخ به اين سئوال كه آيا زمين چمن كنوني از كيفيت لازم برخوردار است يا خير، خاطرنشان كرد: در روزهاي گذشته اظهاراتي مبني بر ترميم اين زمين بوده و ترميم آن تنها در زمان‌هاي خاصي امكان‌پذير است.
بنكدار با بيان اينكه كاشت چمن در اين زمين تنها در ماه‌هاي شهريور و اسفند امكان‌پذير است، اظهار داشت: اگر بخواهيم چمن ساده كاشته يا از انواع ديگر آن استفاده كنيم، زمان تكميل اين ورزشگاه تغيير مي‌كند.

* پروژه‌هاي مشابه 50 ماه زمان مي‌برد
وي با اشاره به زمان تكميل پروژه‌هاي مشابه ورزشگاه نقش جهان تصريح كرد: اگر اعتبارات موجود اختصاص داده شود، اين پروژه بيش از 40 تا 50 ماه طول مي‌كشد و پس از 50 ماه به بهره‌برداري مي‌رسد.

* بودجه كافي نداريم
رئيس كارگاه شركت كاشالوت اصفهان با بيان اينكه بودجه‌هاي تكميل اين ورزشگاه در ماه‌هاي گذشته بسيار كاهش يافته است، بيان داشت: در حال حاضر بودجه نداشته و اعتباراتمان كاهش يافته است.
وي در پاسخ به اين سئوال كه مسئولان توجهي به پيگيري‌هاي شما مي‌كنند يا خير، خاطرنشان كرد: همه پيگير بوده و براي تكميل آن تلاش مي‌كنند اما آنها بر اساس بودجه و اختيارات خود در مورد زمان تكميل اين ورزشگاه نظر مي‌دهند.

* تنها مقداري از طلبمان پرداخت شده است
بنكدار با بيان اينكه تنها مقداري از طلب مسئولان به پيمانكار پرداخت شده است، گفت: مبالغ بدهي به پيمانكار ‌ميزان آن تنها در جلسات فني مشخص شده و در اظهارات مختلف مشخص نمي‌شود.
وي با اشاره به اينكه پيمانكار ورزشگاه نقش جهان در مورد تكميل اين ورزشگاه كم‌كاري نكرده است، اظهار داشت: ميزان كاركرد روزانه پيمانكار اين ورزشگاه مشخص بوده و دستگاه نظارت و نماينده سازمان‌هاي مربوط به اين پروژه كار ما را كنترل و چك مي‌كنند.

‌* حضور كارگران در ورزشگاه ربطي به بازديد خبرنگاران ندارد
پيمانكار ورزشگاه نقش جهان در پاسخ به اين سئوال كه آيا حضور خبرنگاران در اين ورزشگاه موجب بازگشتن كارگران در اين ورزشگاه شد، تصريح كرد: كارگران ما در اين ورزشگاه حضور داشته و طبق برنامه زمان‌بندي و گزارش عملكرد روزانه خود براي تكميل نقش جهان تلاش مي‌كنند و حضور كارگران در اين ورزشگاه ربطي به بازديد خبرنگاران ندارد.

* 75 درصد از نيروهاي ما در كارگاه‌ها مشغول كارند
وي با اشاره به اينكه بيشتر قطعات پروژه در كارخانجات سازنده اسكلت فلزي ساخته مي‌شود، افزود: پنج شركت بزرگ به صورت شبانه‌روزي بر روي اين پروژه كار كرده و كار ساخت سازه‌هاي فلزي اين ورزشگاه را بر عهده دارند.
بنكدار حجم سازه‌هاي فلزي كه روزانه در اين ورزشگاه نصب مي‌شود را بسيار خواند و خاطرنشان كرد: به طور متوسط در هر روز بين 60 تا 70 تن سازه فلزي وارد ورزشگاه نقش جهان شده و بلافاصله پس از ورود بر روي اسكلت فلزي نصب مي‌شود.
وي به تقسيم كار تكميل اين ورزشگاه بين پيمانكاران متعدد اشاره كرد و بيان داشت: مسئولان اين شركت براي سرعت‌دهي به كار تكميل، پروژه را بين پيمانكاران بسياري تقسيم كردند تا بهره‌برداري از اين ورزشگاه را جلو بياندازند.

* سئوال شما دشوار است
رئيس كارگاه شركت كاشالوت اصفهان با بيان اينكه نمي‌توان در مورد زمان بهره‌برداري از ورزشگاه نقش جهان نظر داد، تصريح كرد: نمي‌توانم به صورت دقيق در مورد زمان تكميل ورزشگاه نقش جهان نظر دهم زيرا اين سئوال دشواري است اما پروژه‌هاي در اين سطح 40 تا 50 ماه طول مي‌كشد.
وي تكميل ورزشگاه نقش جهان را منوط به تخصيص اعتبارات لازم دانست و ادامه داد: اگر اعتبارات به دستمان برسد، نقش جهان تا دو سال ديگر تكميل شده و به بهره‌برداري مي‌رسد.

* زمين چمن تا يك سال ديگر به بهره‌برداري مي‌رسد
بنكدار با اشاره به لزوم مشخص شدن اينكه ورزشگاه نقش جهان تا چه حدي بايد تكميل شود، گفت: روند كنوني و ميزان پيشرفت نشان مي‌دهد كه پروژه مورد تعهد ما تا يك سال ديگر به بهره‌برداري مي‌رسد.
وي با بيان اينكه اسكلت فلزي ورزشگاه تا يك سال ديگر تكميل مي‌شود، اظهار داشت: تا يك سال ديگر همه اقدامات نصب ستون‌ها و ساير تجهيزات فلزي ورزشگاه نقش جهان انجام مي‌شود.

* پيشرفت پروژه در هر ماه هفت درصد بوده است
پيمانكار ورزشگاه نقش جهان با اشاره به متوسط پيشرفت اين ورزشگاه در 9 ماه گذشته خاطرنشان كرد: ميزان پيشرفت ورزشگاه در پايان هر ماه مشخص مي‌شود و تا پايان ماه گذشته، نقش جهان 65 درصد پيشرفت داشته است.

* در برنامه زمان‌بندي اشتباه نكرديم
وي در پاسخ به اين سئوال كه آيا شما در برنامه زمان‌بندي تكميل ورزشگاه نقش جهان دچار اشكال شده‌ايد، بيان داشت: در برنامه زمان‌بندي ورزشگاه هيچ اشتباهي نبوده و طبق برنامه خود پيش رفته‌ايم و در حال حاضر در پيشرفت مورد نظر قرار داريم.

* هادياني همه چيز را مي‌داند
بنكدار با بيان اينكه مسئولان شركت توسعه و تجهيز اماكن از ميزان پيشرفت پروژه و زمان دقيق تكميل آن اطلاع دارند، تصريح كرد: مسئولان از همه مشكلات موجود در روند تكميل ورزشگاه اطلاع داشته و از زمان دقيق بهره‌برداري از ورزشگاه نقش جهان مطلع هستند.
وي با اشاره به لزوم پاسخ به اظهارات مسئولان در جلسات مشترك اضافه كرد: به همه اظهارات مسئولان و انتقادات در جلسات مشترك پاسخ داده و دلايل تكميل نشدن ورزشگاه نقش جهان را ذكر مي‌كنيم.

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

  شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1101
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸, ۷:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

Re: بنكدار:نقش جهان تا 2 سال ديگر هم به بهره‌برداري نمي رسد!!!

پست توسط Parsa84 »

گزارش تصویری پیشرفت فیزیکی مافوق سرعت ورزشگاه نقش جهان!!! ::ss 8->

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

sepahannovin.blogfa.com/ post-99.aspx
[External Link Removed for Guests]

  شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”