ویروسی بعد از عوض کردن ویندوز باز هم کار میکنه !!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

ویروسی بعد از عوض کردن ویندوز باز هم کار میکنه !!

پست توسط chatr »

باسلام چند روز پيش با ويروسي مواجه شدم كه ابتدا task manager رو از كار انداخت و نمايش فايلهاي hidden رو متوقف كرد حالا هم در پوشه temp فايلهايي با اين نام 0006A683_Rar ونامهاي مشابه ميسازد كه خود به خود و به سرعت تعدادشان زياد شده و حجم ويندوز رو بالا مي برند . ويندوز رو format كردم در يك پارتيشن ديگه ويندوز نصب كردم ولي همچنان اين ويروس سر جايش باقيست.توسط آنتي ويروسهايي task manager به طور موقتي برمي گردد ولي فعاليت ويروس متوقف نميشود. منتظر راهنمايي شما هستم.

با تشكر
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

Re: ویروسی بعد از عوض کردن ویندوز باز هم کار میکنه !!

پست توسط SHAHRAM »

, دوست عزیز این ویروس برای هرکدوم از درایو های شما یه اتوران میسازه که با وارد شدن به اون درایو باز ویندوز ویروسی میشه حتی اگه ویندوز رو تازه نصب کرده باشید.....شما اول از همه ویندوز رو روی یک پارتیشن فرمت شده نصب کن و بعد از اینکه اولین بار ویندوز بالا اومد بدون اینکه تویdrive غیر از درایو توش ویندوز نصب کردید وارد بشید ،انتی ویروس رو نصب کنید و اپدیت کنید.بعد بزاردید تمام هارد رو رو اسکن کنه .....البته من راه ساده اش رو گفتم ..میتوندی با پاک کردن اتوران فایل و.. هم مشکل رو رفع کنید :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط modela2 »

سلام من اگه جات بودم اطلاعات حساسم رو ميزدم تو ديويدي بعد يك دفعه يك فولدر رو add نفرماييد دونه به دونه بعد كلا" هارد رو پاك ميكردم قبل از اينكه كامپوترت رو بخواي دوباره ويندوز روش نصب كني كيس رو باز كن رو مين بوردت يه باتري ساعتي بزرگ هست مثل باتري دزدگير اونو دربياور بعد از چند ثانيه دوباره بذار سر جاش به اين ميگن پاك كردن ريشه اي چون ديدي كه كامپيوتر خاموش هم كه هست ساعتش تغيير نمي كنه اون به خاطر اون باتري اي هست كه گفتم بعضي اوقات ويروسها هم مي رن تو اون حافظه كه اگه هاردرو عوضم كني بازم باهات سلام عليك ميكنم شايد
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 329 بار
سپاس‌های دریافتی: 448 بار

پست توسط moha684 »

دوست عزیز من هم با چنین مشکلی مواجه شدم.
واسه از بین بردن این ویروس از چند نوع آنتی ویروس هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت
نهایتا فایل های مهم هارد رو تو یه فلش ریختم و کل هارد رو فرمت کردم و بعد از نصب دوباره ویندوز وآنتی ویروس آپدیت شده با اسکن کردن فلش قبل از باز کردنش تونستم از دست این ویروس خلاص شم
[FONT=System][External Link Removed for Guests] 
[FONT=System] 
[FONT=System]618 
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”