اتوئو می‌خواست به منچسترسیتی برود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

اتوئو می‌خواست به منچسترسیتی برود

پست توسط bahmanwolf »

تصویر
سایت گل: گی‌یم بالاگه،روزنامه‌نگار سرشناس اسپانیایی می‌گوید ساموئل اتوئو چهار بار برای مارکهیوز، مربی منچسترسیتی پیام کوتاه فرستاده و از او خواسته بود مقدماتانتقال او را به لیگ برتر فراهم کند. اتوئو سرانجام با زلاتانایبراهیموویچ معاوضه شد و به اینتر رفت. بالاگه در وب‌سایت خود و در ستونیکه در روزنامه میرر دارد نوشته باشگاه منچسترسیتی بود که از خرید اتوئومنصرف شد.
او فاش کرده است: «اتوئو سر از اینتر درآورد، هر چند که برای ثبت درتاریخ باید بگویم سیتی 48 ساعت فرصت برای انتقال اتوئو تعیین کرد و پس ازآن از خرید اتوئو منصرف شد. اتوئو چهار پیام کوتاه برای هیوز فرستاده و ازاو خواسته بود فرصت بیشتری در اختیارش قرار دهند.» مارک هیوز همواره گفتهبا وجود داشتن منابع مالی گسترده، قصد ندارد به بازیکنان باج بدهد. اوگفته کاکا برای مدتی طولانی سیتی را معطل نگاه داشت و به همین دلیل سیتیاز خرید او منصرف شد. هیوز همچنین گفته دست از خرید جولیون لسکات برداشتهاست و حرف‌های بالاگه می‌تواند در همین راستا ارزیابی شود.
<!-- google_ad_section_end -->
تصویر
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸, ۱:۰۰ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

Re: اتوئو می‌خواست به منچسترسیتی برود

پست توسط Mazda3 »

تصویر مرسی دوست عزیز اما گل به تنهایی یه خبرگزاری در حد فارس است !!!!!! و اگر صحبت هاشو جایدیگه ای پیدا کنی تازه میتونی فکر کنی که راست ممکن است باشد
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”