جومونگ در تهران : چقدر طرفدار دارم؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 879
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 4 دی 1386, 1:32 pm
محل اقامت: سلماس
سپاس‌های ارسالی: 1256 بار
سپاس‌های دریافتی: 1592 بار

جومونگ در تهران : چقدر طرفدار دارم؟

پست توسط Hadi1001 »

جومونگ :چقدر طرفدار دارم!
 جام جم آنلاين:   گوك بازيگر نقش جومونگ كه به دعوت يكي از شركتهاي توليدكننده لوازمخانگي به ايران سفر كرده بعدازظهر امروز در نشست مطبوعاتي كه در سالنهمايش‌هاي صداوسيما برگزار شد به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
تصویر
  گوک که صبح امروز سه شنبه وارد تهران شده بود در اين نشست خبري افزود:من از مردم ايران بسيار سپاسگزارم که از اولين لحظه ورودم در فرودگاه تاهتل و محل کنفرانس از من استقبال کردند من نمي دانستم که در ايران اين‌همهطرفدار دارم. 
  با اشاره به اينکه چند روز پيش با بازيکنان تيمواليبال سايپا به صورت تصادفي آشنا شدم گفت: با اينکه اين سريال در کرهنيز طرفداران زيادي داشت براي نخستين بار از بازيکنان اين تيم شنيدم کهاين سريال چقدر در ايران محبوبيت دارد. 
  ايل گوک درباره فيلم هاي ايراني گفت: من يکفيلم ايراني ديدم که تاثير شگرفي بر من گذاشت " من بچه هاي آسمان" را ديدمو فهميدم که دوکشور کره و ايران مشترکات فرهنگي زيادي دارند. 
  درباره بازي در فيلم هاي ايراني گفت: اگرفيلمسازان ايراني به من پيشنهاد بدهند و از داستان فيلمنامه خوشم بيايدخيلي دوست دارم با آنها همکاري کنم. 
  نقش جومونگ گفت: ايران تمدن عظيمي دارد وکشور زيبايي است اطلاعات من تا قبل از ورود به کشور شما ، محدود به مطالعهچند کتاب تاريخي بود که اميدورام در اين سفر اطلاعات بيشتري بدست آورم ،آرزو دارم مردم ايران در آينده هم هواردار من باشند. 
  ايل گوک که در سريال افسانه جومونگ رزمي کارقهاري است، گفت : من رزمي کار نيستم اما تمام صحنه هاي اسب سواري سريال راخودم انجام دادم عاشق ورزشم و اگر وقت داشته باشم 5 تا 6 ساعت در روز ورزشمي کنم. 
  که به تئاتر بيشتر از تلويزيون و سينما علاقهمند است درباره موفقيت افسانه جومونگ گفت: مهمترين دليل اين موفقيت،فيلمنامه منسجم و داستان جذاب اين سريال است چرا که جومونگ درباره تاريخباستان کره ساخته شده است و مردم از ديدن يک قهرمان که براي يکپارچه کردنکشورش مبارزه مي کند خوششان مي آيد. 
  ايل گوک درباره معني نام خود نيز گفت: ايلگوک به معناي کشور متحد است و من چون در اول اکتبر 1971 به دنيا آمدم واين روز در کره يک روز نظامي است پدر و مادرم اين نام را براي من انتخابکردند. 
  ايل گوک درباره صحنه هاي به ياد ماندنيافسانه جومونگ نيز گفت : اين سريال سه سال پيش ساخته شده و صحنه هايمختلفي داشت که مرا تحت تاثير قرارداد از آن جمله صحنه اي که من در باتلاقگير کردم و تا 7يا8 روز به علت گل و لايي که در گوش و حلقم گير کرده بودنتوانستم غذا بخورم. 
  گوک که در ابتداي کنفرانس مطبوعاتي خود باخبرنگاران رسانه هاي مختلف از درگذشت رئيس جمهور سابق کره جنوبي با خبرشده بود گفت: اگر غمگين به نظرمي رسم عذر خواهي مي کنم چرا که كيمدائه‌جونگ مرد بسيار خوبي بوده است. 
  نقش جومونگ درپاسخ به اين سوال که آيا ازدواج کرده است ؟ گفت: من به تازگي ازدواج کرده ام اما نه با بانو سوسانو. 
  ايل گوک بازيگر نقش جومونگ دراول اکتبر 1971 به دنيا آمد. 
  فارغ التحصيل رشته فيلم و تئاتر از دانشگاه چيونگ جو است. 
  کيم ائول دونگ از بازيگران سرشناس کره است. 
  کيم دو - هان ژنرال معروف جنبش استقلال کره در ابتداي قرن بيستم بوده که در راه استقلال کره جان باخته است. 
  ايل گوک کار بازيگري حرفه اي ر ا از 1999 با يک سريال تلويزيوني آغاز کرد. 
  
  
منبع اصلی واحد مرکزی خبر
منبع جام و جم
برای دین عکس های مرتبط و همچنین سایر موضوعات جالب به لینک زیر بروید

[External Link Removed for Guests]
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”