ونگر: هافبک دفاعی خوب پیدا نمی‌شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 168
تاریخ عضویت: جمعه 18 بهمن 1387, 8:52 pm
محل اقامت: همین جا
سپاس‌های ارسالی: 156 بار
سپاس‌های دریافتی: 438 بار

ونگر: هافبک دفاعی خوب پیدا نمی‌شود

پست توسط poroshat »

سایت گل: آرسن ونگر در نشست خبری پیش از بازی‌های این هفته لیگ برتر گفت هنوز فصل نقل و انتقالات برای تیمش تمام نشده است و اغلب مربیان، دستکم آنهایی که با او صحبت کرده‌اند به دنبال بازیکن برای یک پست خاص می‌گردند. مربیان خواهان یک هافبک دفاعی باکیفیت هستند که در بازارچندان یافت نمی‌شود.

ونگر گفت پس از خرید توماس فرمائلن و پیش از پایان فصل نقل و انتقالات به دنبال یک بازیکن دفاعی دیگر است، اما در هر حال از تیم فعلی نیز راضی است. ونگر گفته است: «فعالیت گسترده‌ای نخواهیم داشت. از تیم فعلی راضی هستم و این تیم کیفیت والایی دارد. اگر بازیکنان مصدوم را هم در نظربگیرید می‌بینید که تیم بزرگی داریم. آبو دیابی تا همین اواخر بازی نمی‌کرد وتوماس روسیچکی، ادواردو و سمیر نصری هم مصدومند. کارلوس ولا هم همین طور. به این ترتیب ما گزینه‌های بسیاری داریم و نیازی به تقویت تیم حس نمی‌شود، هر چند که خریدیک بازیکن تدافعی کار خوبی خواهد بود.»

ونگر درباره پست هافبک دفاعی می‌گوید: «باید به یک نکته اعتراف کنم. با ده مربی صحبت کرده‌ام و هر ده نفر به دنبال مدافعان میانی یا هافبک‌های دفاعی هستند. به نظر می‌رسد بازیکنان تهاجمی بیشترین دستمزد را می‌گیرند اما درفوتبال امروز بحث میان مربیان چیز دیگری است. آنها مرتبا می‌پرسند: آیا یک هافبک دفاعی خوب سراغ داری؟»
تولد و مرگ اجتناب ناپذیرند، فاصله این دو را زندگی كنیم.سانتابان
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”