پیشنهاد10 میلیونی تاتنهام به جو کول

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پیشنهاد10 میلیونی تاتنهام به جو کول

پست توسط bahmanwolf »

تصویر
سایت گل:طبق گزارشی که درروزنامه ساندی میرر منتشر شده است، مسئولان باشگاه تاتنهام همچنان تمایلزیادی دارند تا بتوانند جو کول بازیکن خط میانی چلسی را به وایت هارت لینبیاورند. هری ردنپ و همکارانش پیش از این و در طول تابستان امسال نیزتلاشهایی را برای به خدمت گرفتن این ستاره آغاز کرده بودند ولی خود کولتاکید کرده بود که قصد ترک چلسی را ندارد.
البته سران باشگاه تاتنهام از این پاسخ ناامید نشده اند و ردنپ در حالحاضر عملکرد کول را پس از بازگشت از روزهای مصدومیت مورد نظر دارد. آنهاآماده اند تا با پیشنهادی 10 میلیون پوندی برای خرید این ستاره وارد عملشوند، بازیکنی که فصل آخر حضورش در چلسی را پشت سر می گذارد وهنوز توافقیبر سر تمدید قرار داد او به عمل نیامده است. این در حالی است که سرانباشگاه چلسی و کول اعلام کرده اند که آینده کول در غرب لندن خواهد بود ولیاو هنوز و از زمانی که در دیدار FA CUP در ماه ژانویه مصدوم شد، برای آبیپوشان به میدان نرفته است.
البته کول این روزها، به روزهای آرمانی اش نزدیک می شود و به زودی درترکیب چلسی قرار خواهد گرفت ولی باید نبردی همه جانبه را با فلورنت مالودابرای راهیابی به ترکیب اصلی چلسی داشته باشد و نباید فراموش کرد کهژیرکوف نیز به این تیم پیوسته است. از سوی دیگر سران باشگاه تاتنهام نیزبا وجود جذب پیتر کراوچ، سباستین بسانگ ، کیل نائوتون و کیل والکر درتابستان امسال، هنوز تمایل زیادی به خریداری کول دارند.
<!-- google_ad_section_end -->
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”