مردي در شهرقدس 7 نفر را كشت!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1101
تاریخ عضویت: چهارشنبه 7 مرداد 1388, 7:42 pm
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

مردي در شهرقدس 7 نفر را كشت!!

پست توسط Parsa84 »

فاجعه در حومه تهران

مردي در شهرقدس 7 نفر را كشت

جام جم آنلاين: مردي در شهر قدس يا همان قلعه حسن خان سابق در حومه تهران شب گذشته 7 نفر را با شليك گلوله از پاي درآورد و 5 نفر ديگر را زخمي كرد. پليس قاتل را دستگير كرده است.


خبرنگار جام جم آنلاين گزارش داد: قاتل كه مردي ميانسال بود، به دلايل نامعلوم با استفاده از اسلحه کلاشينکف ابتدا زن و دو فرزندش را كشت و سپس 4 نفر ديگر ازهمسايگانش را به رگبار بست .

بنا بر اين گزارش، قاتل كه از سابقه شرارت برخوردار بود و به "ممد دوزاري"(دوريالي) شهرت داشت، پس از قتل اعضاي خانواده اش، با اسلحه و حدود 800 گلوله به پشت بام ساختمان محل سكونتش رفت و اقدام به تيراندازي به رهگذران و همسايگان كرد.

اين حادثه ساعت 19 ديروز در خيابان جانبازان شهر قدس رخ داد و در جريان آن، علاوه بر اعضاي خانواده قاتل، 4 تن از همسايگانش كه از پنجره ساختمانها يا خيابان او را تماشا مي كردند، با تيراندازي او كشته و 5 نفر نيز زخمي شدند.

به گفته خبرنگار جام جم آنلاين، هنگام وقوع حادثه، پليس وارد عمل شود اما چون نتوانست كاري از پيش ببرد، نيروهاي يگان ويژه نيروي انتظامي عمليات خود را عليه قاتل آغاز و او را پس از شليك گلوله هايش دستگير كردند.

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

  شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”