اختلاف چلسی و تیم اماراتی بالا گرفت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

اختلاف چلسی و تیم اماراتی بالا گرفت

پست توسط bahmanwolf »

تصویر
هفته گذشته و در منطقه سوری انگلستان دیداری میان تیم ذخیره های چلسیو تیم الاهلی امارات برگزار شد که به دلیل درگیری ای که در زمین مسابقه رخداد، در نیمه اول متوقف ماند.

سایت گل: پس از اتفاقاتی که در جریان دیدار دوستانه تیم ذخیره چلسیمقابل تیم الاهلی امارات رخ داد، به نظر می رسد که مسئولان اتحادیه فوتبالانگلستان آماده اند تا با همتایان خود در امارات تماس گرفته تا موضوع رامورد بررسی قرار دهند. هفته گذشته و در منطقه سوری انگلستان دیداری میانتیم ذخیره های چلسی و تیم الاهلی امارات برگزار شد که به دلیل درگیری ایکه در زمین مسابقه رخ داد، در نیمه اول متوقف ماند.
طبق گزارش داوری که به اتحادیه فوتبال انگلستان نیز ارائه شد، اینبازیکنان تیم الاهلی بودند که شروع به تحریک بازیکنان انگلیسی نمودند. درحال حاضر مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس مشغول جمع آوری اطلاعات و جزئیاتبیشتری از این دیدار هستند و مدارک خود را برای سران تیم اماراتی نیزارسال خواهند کرد و البته امیدوارند که آنها نیز در مقابل رفتار نادرستبازیکنان خطاکار، واکنش مناسبی نشان دهند. طبق اخبار منتشره، بازیکنانالاهلی تعدادی از بازیکنان چلسی را با ضربات کاراته و تکلهای زانو به بالامورد اصابت قراردادند در ترکیب تیم چلسی، بازیکنانی حاضر بودند که گهگداریدر ترکیب تیم اصلی آبی پوشان نیز روانه میدان می شوند و از آن جمله میتواند به رایس تیلور، جفری بروما، کارل ماگنای، گائل کاکوتا و جک کورک کهدر حال حاضر به صورت قرضی در کاونتری توپ می زند اشاره کرد.
طبق اخبار، کورک چندین بار مورد هجوم و ضربه های بازیکنان الاهلی قرارگرفته و بازیکنان تیم اماراتی، کاکوتا را نیز از ضربات خود بی نصیبنگذاشته اند. تصاویری از این ماجرا توسط شبکه تلویزیونی چلسی ضبط شده ولیسران باشگاه تمام اطلاعات مربوط به این دیدار را از وب سایت رسمی اش حذفنموده است.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”