چلسی باز هم محروم می‌شود؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چلسی باز هم محروم می‌شود؟

پست توسط bahmanwolf »

سایت گل: چلسی که اخیرا تا ژانویه 2011 از خرید بازیکنان جدید محروم شده شاید با محرومیتی دیگر نیز مواجه گردد. آنها ژرمی بوگا، بازیکن 11 ساله‌ای را در اکتبر سال گذشته از باشگاه ASPTT مارسی به خدمت گرفتند. اکنون این باشگاه فرانسوی با وکیلانش در حال مشورت است تا در صورت امکان، پرونده انتقال بوگا را به فیفا منتقل کند. بوگا پنج سال در تیم آماتور حضور داشت و باشگاه فرانسوی می‌گوید چلسی این بازیکن را به صورت غیرقانونی به خدمت گرفته است. روبر کاتورلی، رییس باشگاه ASPTT می‌گوید باشگاه چلسی به والدین بوگا خودرو و پول داده تا آنها این انتقال را میسر سازند.

البته باشگاه‌های المپیک مارسی، المپیک لیون و بوردو نیز عملکرد این بازیکن آینده‌دار را زیر نظر داشتند. کاتورلی می‌گوید: «این بازیکن به حدی درخشان است که هر سه تیم بزرگ فرانسه خواهان او بودند. اما چلسی تمام خانواده آنها را به انگلیس برد و به مادرشان هم یک خودرو داد تا او بتواند فرزندانش را به مدرسه ببرد. او در تیم زیر 12 ساله‌های ما عضویت داشت. باشگاه ما تنها به پرورش جوانان می‌پردازد. او با ما قراردادی نداشت و به همین دلیل حس کردیم نمی‌توانیم به فیفا شکایت کنیم.»

اعضای خانواده این کودک دور از هم زندگی می‌کردند اما پیوستن او به چلسی باعث شد خانواده‌اش گرد هم آیند. کاتورلی می‌گوید: «اگر قرار است خانواده‌اش در کنار هم باشند می‌توانستند در مارسی این کار را انجام دهند. مطمئنم چلسی برای انسان‌دوستی خانواده او را گرد هم نیاورده است. » به نظر می‌رسد میشل پلاتینی نیز از این باشگاه حمایت کند. او یک بار گفته بود: « وقتی یک کودک را از محیط زندگی‌اش جدا می‌کنید باعث می‌شوید زندگی‌اش دچار مشکل شود. من به این کار می‌گویم قاچاق کودکان.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”