نظرات استاد خداداي در باره‌ي مواد غذايي و ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط Mehran_k »

با سلام خدمت دوستان :(

من فكر مي كنم كه نميشه به اين سادگي ها قضاوت كرد :-( :-( :-(

من تا چند روز پيش خيلي از چيزها رو مي خوردم (چاي و ماست و ...) و فكر مي كردم كه دارم يه چيز با خاصيت مي خورم و اصلا كي مي گه اينها ضرر داره ؟!!!؟!!!

ولي با شنيدن يك سي دي زندگيم از اين رو به اون رو شده :eek: 8)

بله دوستان ...البته اين گونه برداشت نشه كه شايد من آدم گوشي هستم و تا يه چيز رو شنيدم سريع به اون عمل كردم ..نه اصلا اينطور نيست :x اتفاقا بنده خيلي هم دير چيزي رو باور مي كنم .... :eek:

اين سي دي كه با نام غذاي جسم ارائه شده (سال 82) توسط استاد خداداي در دانشگاه اصفهان تهيه شده و بهتون قول مي دم مطالب اين سي دي رو اگر براي اولين بار بشنويد 100% مطالب جديدي هست كه تاحالا نشنيديد!!!!!

تخصص اصلي ايشان موتورهاي جت هواپيما است ... ولي الان حدود 11-12 ساله كه مشغول تحقيق در زمينه بدن انسان هستند و 2 تا ديپلم افتخاري نيز كسب

كردن...در حال حاضر من بدنبال كتابهاي منتشر شده از اين فرد هستم و...

جالب اينجاست كه تمام صحبتهاي ايشان با دليل و منطق هست و جاي هيچ شك و شبهه اي باقي نميذارن :-( حتي حاضرن سر حرفهاي خودشون هزار دليل بيارن كه درسته و تنها يك دليل(منطقي ) از طرف مقابل رو براي رد صحبتهاشون قبول دارن !!!!!!

من ديگه هيچي نمي گم و قضاوت رو مي ذارم به عهده خود دوستان :-D

اين سي دي MP3 هست و حدود 14-15 ساعت صحبت هاي ايشان كه در تمام زمينه ها صحبت كردند من كه به شدت مجذوب شدم ولي هنوز هم نمي توانم 100% قبول كنم اما دارم امتحان مي كنم ببينم چي مي شه .... :?

در ضمن اين رو هم بگم كه ايشون چاي و ماست رو بشدت رد كردن ....(البته ماست اصيل محلي كه خوراك دام آن فقط از چرا كردن در صحرا بوده مانعي ندارد)و....
:D
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

اگه اين cd همون باشه كه منم دربارش شنيدم
اين اقا يه چيزاي عجيب غريب مي گه
مثلا مي گه شير اصلا فايده اي به حال انسان ها نداره و فقط براي گوساله ي گاو هست كه از ان تغذيه كنه و براش مفيده :?
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Junior Poster
Junior Poster
محل اقامت: شيراز
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

پست توسط mjavadl »

سلام
مطلبي که در مورد چاي نوشته شده کامل و جامع. من از اخوان تشکر مي کنم.
در مورد چاي بگم که منم فقط روزي يه استکان اونم صبح با صبحانه مي خورم . :grin: البته اگه در طول روز هوا سرد باشه و چاي سبز واسم بيارن مي خورم :-) :o
اندر دل بي وفا هزاران غم باد
آن را که وفا نيست زعالم کم باد
ديدي که مرا هيچ کسي ياد نکرد
جز غم که هزار آفرين بر غم باد
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mehran_k »

Leila,

من هنوز موفق نشدم تمام سي دي رو گوش بگيرم ولي تا اونجايي كه شنيدم چنين موردي ذكر نشده ....لطفا شما اطلاعات دقيق تري رو نسبت به سي ديي كه شنيدين بدين تا ببينيم خودشه يا نه ؟ :-(
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

دوستان اميد وارم مطالب را قبول كنيد كه دليل قطعي داشته باشه و اميدوارم بحث به انحراف كشيده نشه و در مورد سي دي و ... بحث نشه
اگر مطلب جالبي است ميتوانيد تايپيك جديدي باز كنيد :D
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

مي گن نبايد از بحث خارج بشيم
تو هر تاپيك كلي همه از بحث خارج مي شن
چون حرف حرف مياره بحثم بحث مياره
ولي .........
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

دوستان در صورتي که نياز به بحث بيشتري در اين مورد هست اعلام کنيد تا موضوعات تفکيک بشه و ادامه مطالب اونجا بحث بشه، در مورد اين CD من چيزهايي شنيدم، شايد بحث در مورد اون و موضوعات مطرح شده خالي از لطف نباشه :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

هر جور شما صلاح مي دونين
اگه باز بشه بدك نيست :-(
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mehran_k »

akhavan_a نوشته شده:دوستان اميد وارم مطالب را قبول كنيد كه دليل قطعي داشته باشه و اميدوارم بحث به انحراف كشيده نشه و در مورد سي دي و ... بحث نشه
اگر مطلب جالبي است ميتوانيد تايپيك جديدي باز كنيد :D

با سلام خدمت شما

لازم به ذکر است که این رو هم اضافه کنم ماخذ و سرچشمه تمام مطالب استاد خدادادی کتاب قرآن است و ایشان حتی آیه مربوطه را نیز عنوان می کنند و چه چیزی مدلل تر و قطعی تر از قرآن ؟

اتفاقا بنده قصد داشتم که تاپیک جداگانه ای در این مورد باز کنم ولی فکر نمی کنم تاپیک شما هم آنچنان به انحراف کشیده شد ؟؟؟ حداقل در مورد چای و فواید یا مضرات اون (؟) بی ربط نبود و در تمام وبلاگها این مسئله وجود داره که هر کس واسه نظر های خودش مجبوره استدلال بیاره و بحث سی دی هم همون استدلال ما بود و....به هر حال اگه با موضوع شما مغایرت پیدا کرد شما به بزرگواری خودتون ببخشید :-(

از مدیریت سایت جناب مهدی خان هم متشکرم که این تاپیک رو جدا کردن تا بحث ها قاطی نشه ..... :-)

به هر حال امیدوارم که در نهایت از نتایج بحث در این تاپیک به یک الگوی مفید و ارزشمند در زمینه تغذیه دست پیدا کنیم ...فعلا دوستان لطف کنن این سی دی رو تهیه کنن تا بحث رو به صورت خیلی علمی دنبال کنیم ....به نظر من هیچ چیز بالاتر از سلامتی نیست پس بکوشیم در این زمینه اطلاعاتمون جامع و کامل باشه

ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد و اونم اینه که دوستان هیچ هراسی نداشته باشن که دیگه چای یا ماست یا ....نتونن بخورن 8)

بلکه ایشان واسه همه اون چیزهایی که منع کردن جایگزین گذاشتن که این جایگزین در بعضی موارد حتی از خود اصلش هم خوش طعم تر ه :-)

پس منتظر نظرات دوستان هستم ان شاءالله ..... :(
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

اخه ايشون يه حرفايي مي زنه
با چيزي كه ما ساليان سال ازش تعريف شنيديم مغايرت داره
نمي شه كه يهويي اونم يه نفر منكر فوايد مواد غذايي بشه
مثل شير كه سرشار از مواد مفيد براي بدنه
چيزي كه از پوكي استخوان جلوگيري مي كنه :?
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4500 بار
سپاس‌های دریافتی: 4323 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 »

Leila,
من هر وقت شير مي خوردم کمه کم يک روز کامل مريض ميشم و ميل به غذا پيدا نمي کنم. :-o
چاي هم غير از ايجاد سنگ کليه، فقر آهن و خراب کردن رنگ دندانها، کار ديگه اي انجام نميده.
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

Reza6662, جان
اين چه حرفيه؟
اين قدر مطالب در مورد چاي گذاشتم - چاي مفيد است ولي اگر زياد مصرف شود ضرر دارد :eek:
در مورد شير هم بايد بگم كه كاملترين غذاي موجود روي كره زمين است كه خدا آفريده و شامل همه چيز است
حالا شما با خورد شير - احساس سنگيني پيدا ميكنيد دليل نميشه كه شير بد است.

در مورد اين استاد هم اگر در مورد شير حرفي زده خوشحال ميشوم بشنوم و دليل آن هم را هم بدونم.
زيبا و رسا سخن گفتن دليل نميشه كه طرف درست ميگه
در مورد قران هم بايد بگم كه درسته شامل همه چيز است و كاملترين كتاب است ولي تا حالا ائمه و كسانيكه به اون درجه تقوي رسيدند توانستند قران را تفسير كنند
و اگر هر كسي با توجه به فهم خودش تفسير كنه دليل نميشه كه باز هم درست ميگه
همانند سلمان رشدي كه خودش حافظ قران بود و از قران خود قران را نقص كرد و بقيه مزخرفاتي كه گفته

باز هم خوشحال ميشوم مطلب بيشتر راجع به اين جناب خدادادي بشنوم. :?
آخرین ويرايش توسط 1 on Dr.Akhavan, ويرايش شده در 0.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”