كريمی به صورت قرضی می‌تواند به پرسپوليس برود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

كريمی به صورت قرضی می‌تواند به پرسپوليس برود

پست توسط bahmanwolf »

  مديرعامل باشگاه استيل‌آذين گفت: كريمي به عنوان بازيكن قرضي مي‌تواند به پرسپوليس بازگردد.

اميرمهريزي در گفت و گو با خبرنگاران درباره اين كه گفته مي شود علي كريمي بهپرسپوليس بازمي گردد، اظهار داشت: تا اين لحظه خبري در اين مورد نيست.البته اين موضوع به خود كريمي باز مي گردد.
وي در پاسخ به اين سئوال كهقانون اجازه مي دهد اين بازيكن به پرسپوليس بازگردد، عنوان كرد: كريمي بهعنوان بازيكن قرضي در صورتي كه باشگاه پرسپوليس جاي خالي داشته باشد ميتواند به اين تيم برود و يا مي توانيم با آنها بازيكن معاوضه كنيم.
مهريزيتاكيد كرد: از روز اولي كه با علي كريمي قرارداد بستيم اين را گفتيم كه بههواداران پرسپوليس احترام مي گذاريم و اين بازيكن هر تصميمي بگيرد مخالفتينداريم. او با تمايل به استيل آذين آمد و باشگاه به زور او را حفظ نميكند. استيل آذين خانه او است و البته پرسپوليس هم خانه اول كريمي است.
مديرعاملباشگاه استيل آذين در مورد اختلاف بين كريمي و مرزبان يادآور شد: اختلافخانوادگي بود كه حل شد. اين اتفاقات در فوتبال طبيعي است. به هر حال عليبازيكني است كه از تيم بزرگ به استيل آذين آمده و شرايط براي او سخت است.بازيكني كه يك صدا مورد تشويق قرار مي گرفت حالا شرايطش فرق كرده و دربازي با استقلال مورد كم لطفي هواداران استقلال قرار گرفت. او در تمرينخسته بود و با مرزبان بحث كرد. اين مورد رفع شد و مشكلي نيست.
مهريزيدرباره اين كه اين هفته بايد در اهواز به ميدان بروند و علي كريمي اعلامكرده با هوايپما سفر نمي كند، گفت: كريمي با هر وسيله اي كه دوست دارد وفكر مي كند باعث خستگي او نمي شود مي تواند به اهواز برود. چون خودم ازسفر با هواپيما مي ترسم موردي در اين باره نمي بينم. ضمن اين كه كريمي ازروز اول در قرارداد خود اين شرط را كرده بود كه با هواپيما سفر نمي كند.
ويدر ارتباط با شايعات اخير مبني بر تغيير در كادر فني استيل آذين و مطرحشدن نام مربياني چون تاپ مولر، فرهاد كاظمي و نادر دست نشان، تصريح كرد:همه اين اخبار را تكذيب مي كنم و اتفاقا در جلسه هيات مديره كه سه روز پيشبا حضور خود استيلي برگزار شد اعلام كرديم قصد تغيير در كادرفني را نداريم.
مهريزيادامه داد: خدا را شكر كه جلالي سرمربي فولاد شد تا ديگر شايعه مذاكره مابا اين مربي را مطرح نكنند. نادر دست نشان هم كه سرمربي نساجي است و مبلغياز پول خود را هم گرفته است. تاپ مولر را هم نمي شناسم. مگر تيم هفدهمجدول هستيم كه قصد تغيير داشته باشيم. اگر هم در چنين جايگاهي بوديم دستبه تغيير نمي زديم.
مديرعامل باشگاه استيل آذين در پاسخ به اين سئوالكه شايد هدايتي خود در حال مذاكره با اين مربيان است، گفت: قرار نيست چونهدايتي مالك باشگاه است تصميم گيري كند. ايشان اگر مي خواست فقط خود تصميمبگيرد كه چنين هيات مديره اي را تشكيل نمي داد. قبل از اين كه چنينخبرهايي منتشر شود بهتر است كمي هم فكر كرد.


منبع: 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”