خواستگارهاي جديد هانیه توسلی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

خواستگارهاي جديد هانیه توسلی

پست توسط Leila »

تصویر

[FONT=Times New Roman]ضبط «شمس‌العماره» به قسمت چهل و چهارم رسيد
كوروش تهامي، نيما بانكي، علي قربان‌زاده و كامران تفتي خواستگارهاي جديد
 
به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، سريال «شمس‌العماره» توسط رامين عباسي زاده در گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما تهيه‌ مي‌شود و بازيگراني چون هانيه توسلي، فرهاد آئيش، مرجانه دلدار گلچين، مهرانه مهين ترابي، رضا رايگان و رويا تيموريان از جمله بازيگران اصلي آن هستند.
اين سريال هم چنين هر چند قسمت يك بار با شخصيتي جديد به عنوان «خواستگار» مواجه مي‌شود كه تا به حال بازيگراني چون سروش صحت، نيما شاهرخ شاهي، نيما بانكي، علي قربان‌زاده، كوروش تهامي و كامران تفتي در آن بازي كرده‌اند. در حال حاضر صحنه‌هاي مربوط به كوروش تهامي به عنوان ششمين خواستگار در حال ضبط است.
سازندگان سريال «شمس‌العماره» بر اساس دكورهاي ساخته شده در لوكيشن رج مي‌زنند و تمامي دكورها در همان ساختمان «شمس‌العماره»(دفتر حنان فيلم) قرار دارد. هم چنين از آن جا كه اين سريال با سه دوربين تصويربرداري مي‌شود، افشين اربابي به عنوان كارگردان تلويزيوني با اين پروژه همكاري دارد.
تدوين سريال «شمس‌العماره» نيز همزمان با توليد در همان ساختمان حنان فيلم در حال انجام است و رضا مطهري به عنوان تدوينگر اعلام كرده‌است كه تدوين تقريبا همزمان با تصويربرداري پيش مي‌رود.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”