ارسال پيام كوتاه رايگان به سراسر دنيا حتي از ايران!!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1101
تاریخ عضویت: چهارشنبه 7 مرداد 1388, 7:42 pm
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

ارسال پيام كوتاه رايگان به سراسر دنيا حتي از ايران!!!

پست توسط Parsa84 »

ارسال پيام كوتاه رايگان به سراسر دنيا حتي از ايران و به ايران...!

با استفاده از سرویس ''SMS Worldwide'' کاربران می‌توانند بطور رایگان از کامپیوتر خانگی (PC) به گوشی تلفن همراه پیام کوتاه ارسال کنند. تصویر 

امروزه با هرچه گسترده‌تر شدن استفاده از پیام کوتاه و تنیده شدن این سرویس با تارو پود زندگی روزمره بیشتر مردم، هزینه‌ای که صرف این سرویس می‌شود در بسیاری مواقع مقرون به‌صرفه نیست ولی با استفاده از سرویس ''SMS Worldwide'' کاربران می‌توانند بطور رایگان اقدام به‌ارسال پیام کوتاه کنند.
درنظر بگیرد بعنوان مثال کاربری که در زمینه تجارت فعالیت می‌کند و بطور روزمره باید پیام‌های کوتاه متعدد - بعنوان مثال 100 پیام کوتاه درروز- ارسال کند‌، چه هزینه سنگینی را باید متحمل شود که با استفاده از سرویس SMS Worldwide در هزینه یاد شده می‌تواند صرفه جویی کند.
استفاده از این سرویس از هر مکان و در زمان رایگان است.
همچنین Airclub تسهیلاتی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند ازسرویس جالب ارسال رایانامه (ایمیل) از طریق رایانه‌ها به گوشی تلفن همراه استفاده کنند.
این سرویس با استفاده از یک میان افزار امکان پذیرشده است.
همچنین، با درنظر گرفتن محدودیت‌های بکارگیری لپ‌تاپ، رایانه‌های خانگی و حتی وسایل همراه کوچکتر، Airclub سرویس ارسال رایانامه از طریق گوشی تلفن همراه به رایانه ها را نیز فراهم کرده است.
از دیگر سرویس‌هایی که کاربران در این سایت می‌توانند استفاده کنند، سرویس EMail Alerts - که امکان اطلاع فوری به کاربر درباره رایانامه‌های رسیده را فراهم می‌کند و همچنین SMS Reminders برای یادآوری زمان و تاریخ مراسم خاص، تاریخ‌های قرار ملاقات، سال‌روزها و غیره و Short Codes که با اختصاص دادن یک شماره تماس کوتاه‌تر از شماره‌های معمول امکان ارسال سریع پیام‌های SMS و MMS را یادآوری و فراهم می‌کند، می‌باشند.


[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

  شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”