قول پاكستان براي بازداشت و تحويل عبدالمالك ريگي به ایران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 23 مهر 1388, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

قول پاكستان براي بازداشت و تحويل عبدالمالك ريگي به ایران

پست توسط misam5526 »

به گزارش خبرگزاري فارس، «مصطفي محمدنجار» وزير كشور كه به پاكستان سفر كرده در ديدار با همتاي پاكستاني خود با تاكيد بر اينكه ايران از نظر امنيتي يكي از امن‌ترين كشورهاي منطقه به شمار مي‌رود، گفت: اين توان را داريم كه با هر نوع ناامني كه از خارج از مرزها تحميل مي‌شود برخورد كنيم. در اين حال دولت پاكستان بايد در اين زمينه همكاري‌هاي لازم را داشته باشد. در اين گزارش كه واحد مركزي خبر منتشر كرد، محمدنجار همچنين با اشاره به وجود عناصري در پاكستان و حمايت آنان از گروه‌هاي تروريستي و گروه ريگي، اظهار داشت: مرزهاي ما تاكنون هيچ ناامني براي پاكستان نداشته و ما همواره با پاكستان روابط دوستانه‌اي داشته‌ايم.
«رحمان ملك» وزير كشور پاكستان هم براي بازداشت و تحويل «عبدالمالك ريگي» سركرده گروهك تروريستي جندالله به ايران قول همكاري داد.
رحمان ملك با ابراز تاسف از وقايع تروريستي اخير در سيستان و بلوچستان، خاطرنشان كرد: پاكستان آماده هرگونه همكاري با ايران براي مبارزه با تروريسم است.
وي تصريح كرد: دشمنان دو كشور درصدد تخريب روابط ايران و پاكستان هستند و بايد در اين زمينه هوشيارانه عمل كرد و با همكاري جلوي اين تعرضات و توطئه‌ها را گرفت.
وزيران كشور جمهوري اسلامي ايران و پاكستان بر عزم جدي تهران و اسلام آباد براي مبارزه با گروه‌هاي تروريستي در مرزهاي مشترك و برخورد با عوامل آن تاكيد كردند.
مصطفي محمدنجار وزير كشور جمهوري اسلامي ايران صبح امروز جمعه وارد اسلام آباد شد و مورد استقبال همتاي پاكستاني خود و ديگر مقامات سياسي امنيتي اين كشور قرار گرفت.
محمدنجار قرار است فردا با رئيس جمهور و نخست وزير پاكستان ديدار و گفتگو كند.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”