دومین پسربچه 13 ساله بريتانيايی، پدر شد!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 23 مهر 1388, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

دومین پسربچه 13 ساله بريتانيايی، پدر شد!

پست توسط misam5526 »

ایسنا: رسانه‌هاي دولتي انگلستان اعلام كردند: دومين پسر‌بچه در اين كشور و در سن 13 سالگي پدر شد.
پايگاه اطلاع‌رساني روزنامه‌ تايمز نوشت: يك پسر نوجوان 13 ساله از يك دختر 14 ساله صاحب يك فرزند شد.

اين دومين پسر‌بچه در انگلستان است كه پس از «آلفي پاتن» 13 ساله پدر مي‌شود.

در گزارش اين روزنامه‌ همچنين آمده است كه نام اين دو نوجوان به دلايل امنيتي فاش نشده است. از طرفي، در گزارش رسانه‌هاي دولتي بريتانيا آمده است كه اين دو نوجوان در يك مدرسه مشغول به تحصيل بودند و در آنجا با يكديگر آشنا شدند.

بر اساس گزارشات رسمي دولت بريتانيا، بارداري زير سن قانوني در اين كشور به يك معضل براي خانواده‌ها بدل شده است، به طوري كه اولين بار در سال 1997 ميلادي «جني تيگ» 12 ساله يك نوزاد دختر به نام «ساشا» به دنيا آورد. دو سال پس از اين مورد، خواهران وي «چارلين» 17 ساله و «ميراندا» 15 ساله در منطقه «پول» انگلستان كودكان خود را به دنيا آوردند.

امسال نيز در ماه فوريه، يك پسر نوجوان به نام «آلفي پاتن» 13 ساله از يك دختر 15 ساله به نام «شانتل استدمن» صاحب يك دختر به نام «ميسي» شد.

البته پس از آن با انجام آزمايشات DNA مشخص شد كه اين كودك به يك نوجوان 14 ساله به نام «تيلور باركر» تعلق دارد و نه به «آلفي» 13 ساله.

بر اساس گزارش روزنامه‌ تايمز و ميل چاپ لندن، اكثر بارداري‌ها در دختران زير 18 سال با سقط جنين خاتمه مي‌يابد. به طوري كه در سال گذشته ميلادي انگلستان با بيش از 40 هزار سقط جنين مواجه بود.

در اين ميان، بر اساس آمارهاي رسمي دپارتمان بهداشت انگلستان، بارداري نوجوانان در انگلستان طي يك دهه اخير به بالاترين ميزان خود رسيده است و دولت اين كشور نيز تاكنون موفق نشده با اين معضل مقابله كند.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”