چماق روس ها هم برای ایران بالا رفت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 تیر 1388, 9:58 am
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

چماق روس ها هم برای ایران بالا رفت

پست توسط RAHVAR »

  روس ها هم برای ایران بالا   «دیمیتریمدودف» در مصاحبه با روزنامه آلمانی «دیراشپیگل» با اعلام این موضع گفت:ایران باید از قوانین بین‌المللی پیروی کرده و نباید تلاش کند که تجهیزاتهسته‌ای خود را پنهان کند.
تابناک: رئیس‌جمهورروسیه اعلام کرد: اگر ایرانی‌ها نسبت به مذاکرات هسته‌ای که در جریان استو همچنین درباره برنامه هسته‌ای خود، کار مناسبی انجام ندهند، روسیه صدورقطعنامه تحریمی علیه ایران را حمایت خواهد کرد.
«دیمیتری مدودف» در مصاحبه با روزنامه آلمانی «دیراشپیگل» با اعلام اینموضع گفت: ایران باید از قوانین بین‌المللی پیروی کرده و نباید تلاش کندکه تجهیزات هسته‌ای خود را پنهان کند.
وی افزود: بهتر است موضوع صدور قطعنامه تحریمی در میان نباشد، اما اگردر مذاکرات هسته‌ای، پیشرفتی در گفت‌وگوها صورت نگیرد، صدور قطعنامهتحریمی رخ خواهد داد.
بنا بر این گزارش، این نقطه نظرات پس از این مطرح می‌شود که مدودف درماه سپتامبر 2009 گفته بود، صدور قطعنامه‌های تحریمی علیه ایران، یک راهاجتناب ناپذیر است.
گفتنی است، سخنان رئیس‌جمهور روسیه در تضاد آشکار با سخنان ولادیمیرپوتین، نخست وزیر این کشور است که چندی پیش اعلام کرده بود، تهدید ایرانبه صدور قطعنامه جدید علیه این کشور، گفت‌وگوهای جدید را بی اثر خواهد کرد.
   تصویر     
  
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3471
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: چماق روس ها هم برای ایران بالا رفت

پست توسط Solver »

به قول میرزا کوچک خان،
روس ها خونسرد هستند اما به امید خدا با ما دوستی گرمی خواهند داشت.

روسیه امروز = پوتین.

شاید اگر بگوییم پوتین برای روسیه همانند امام در دهه 50 و 60 برای ایران است، خیلی بیراه نگفته باشیم. پوتین هم از اون دسته خونسردهاست که مایل به دوستی گرم با ماست.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”