سهام عزيزي را كسي بي‌اجازه نفروخته است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 23 مهر 1388, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

سهام عزيزي را كسي بي‌اجازه نفروخته است

پست توسط misam5526 »

مدير عامل پيام خراسان :سهام عزيزي را كسي بي‌اجازه نفروخته است
خبرگزاري موج - مدير عامل باشگاه پيام خراسان رضوي گفت: سهام عزيزي را كسي بي‌اجازه نفروخته است و او خودش در جلسه‌اي كه با حضور استاندار برگزار شد اين كار صورت گرفت.

علي صلاحي در واكنش به اظهارات خداداد عزيزي در گفت و گو با خبرنگار موج اظهار داشت: سهام عزيزي را كسي بي‌اجازه نفروخته است و او خودش در جلسه‌اي كه با حضور استاندار برگزار شد و شريفي صورت جلسه‌اي را آماده كرده بود، حضور داشت و همه افراد سهامدار، صورت جلسه را امضا كردند.
وي تصريح كرد: هر سهامداري كه اين مساله را قبول نمي‌كرد و با فروش سهامش مخالف بود، صفايي، مي‌پذيرفت با اين شرط كه هر كس به اندازه سهمي كه دارد، بخشي از بدهي‌هاي باشگاه را تقبل كند.
صلاحي افزود: به هيچ كدام از سهامداران بابت فروش سهام حتي يك ريال هم پرداخت نخواهد شد و قرار بر اين است كه صفايي تا سقف يك ميليارد و 800 ميليون تومان به بازيكنان و طلبكاران پرداخت كند.
وي در خصوص ادعاي عزيزي مبني بر اينكه چك مطالبات وي هنوز به دستش نرسيده است، عنوان كرد: صفايي چك مطالبات عزيزي را نوشته و به عباسي، سرپرست تيم داده بود تا وي آن را به دست عزيزي برساند و چون مهلت آن براي يك ماه ديگر بود، پيگيري نكرديم كه ببينيم رسيده است يا خير، ولي حتما پيگيري مي‌كنيم كه در 15 روز باقيمانده اين چك به موقع نقد شود.
مدير عامل باشگاه پيام خراسان رضوي ادامه داد: استاندر خراسان رضوي از كميته انضباطي و كفاشيان فرصتي يك ماهه خواست تا حسابداران وضعيت باشگاه را حسابرسي كنند و آن‌ها اين مهلت را دارند و در حال حاضر در حال گرفتن رضايت از طلبكاران هستيم.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”