با پیشی گرفتن از تویوتا.فولکس واگن بزرگ ترین خودروسازجهان شد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 130
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 9 مهر 1388, 10:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 45 بار
سپاس‌های دریافتی: 502 بار
تماس:

با پیشی گرفتن از تویوتا.فولکس واگن بزرگ ترین خودروسازجهان شد

پست توسط goshi bazz »

تصویر
این هم عکسی از پارکینگ فولکس واگن که روزانه 5500 خودرو وارد و از آن خارج میشوند .
براساس یک پژوهش تازه، فولکس واگن آلمان امسال به لحاظ میزان تولید، تویوتای ژاپن را پشت سر نهاده و بزرگ‌ترین خودروساز جهان شد.
این در حالی است كه شركت فولکس‌واگن تحقق این هدف را قبلا برای سال 2018 میلادی پیش‌بینی کرده بود.
آماریکه پژوهشگران در هامبورگ اعلام کرده‌اند، نشان می‌دهد که فولکس‌واگن ازلحاظ میزان تولید خودرو در سال‌ جاری مقام نخست را در بازارهای جهانیاحراز کرده است كه این مقام قبلا در اختیار تویوتای ژاپن بود.
انستیتوگلوبال اینزایت در هامبورگ اعلام کرد که فولکس‌واگن آلمان در 9 ماه نخستسال‌ جاری میلادی همراه با پورشه درمجموع چهار میلیون و 400 هزار دستگاهخودرو شخصی و باربری سبک تولید کرده كه در همین مدت، تعداد خودروهای ساختتویوتا به چهار میلیون دستگاه رسیده است.
موفقیت فولكس واگن در حالیصورت می‌گیرد كه جنرال‌ موتورز که زمانی بالاترین رقم خودرو را در جهانتولید می‌کرد، در جریان بحران مالی جهانی این موقعیت را باخت و با تولیدسه میلیون و 600 هزار دستگاه خودرو به جایگاه چهارم در صنایع خودروسازیجهان لغزید و مقام سوم را فورد با تولید سه میلیون و 700 هزار دستگاه بهخود اختصاص داد.
مدیران شركت فولکس‌واگن آلمان قبلا برای کنار زدنتویوتا و رسیدن به جایگاه نخست در صنعت خودروسازی، سال 2018 میلادی را هدفگرفته بودند، اما بحران مالی جهانی بازار خودرو را دگرگون کرد.
بهگزارش دویچه وله، به رغم افزایش تولید، سود خالص فولکس‌واگن در 9 ماه نخستسال‌جاری کاهش شدید یافت. این رقم در سه ماهه سوم سال، از یک میلیارد و160 میلیون یورو به 161 میلیون یورو تنزل کرد و مجموع درآمد ناشی از فروشنیز در همین سه ماه 10 درصد کاهش یافت و به 26 میلیارد یورو رسید.
دلیلاصلی افزایش تولید فولکس‌واگن کمک‌های دولتی بود که پس از اوج‌گیری بحرانمالی جهانی در بسیاری از کشورها برای نجات اقتصاد در اختیار خریدارانخودروهای نو گذاشته شد. از این کمک‌ها بیش از همه افرادی برخوردار شدند کهخواستار خرید خودروهای کوچک و کم مصرف بودند.
فولکس‌واگن از سال‌ها پیشبخش عمده خطوط تولید خود را به ساخت خودروهای کوچک اختصاص داده است. اینشركت هم اکنون دست‌اندرکار ایجاد کارخانه‌ای در آمریکا است تا بتواند جایپای خود را در بازار آمریکای شمالی با فروش پاسات ارزان محکم کند.
تصویر تصویر تا توانی دلی به دست اور تصویر تصویر تصویر تصویر دل شکستن هنر نمی باشد تصویر تصویر موفق باشید
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”