پر شکایت ترین خودرو های کشور

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 130
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 9 مهر 1388, 10:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 45 بار
سپاس‌های دریافتی: 502 بار
تماس:

پر شکایت ترین خودرو های کشور

پست توسط goshi bazz »

تصویر  [FONT=Tahoma,Arial][FONT=Tahoma,Arial][COLOR=#000000]با سلام لطفا متن هم بخونید پژو 405 ایران خودرو و پراید گروه سایپا در صدر جدول پر شکایت‌ترین خودروهای داخلی قرار دارند.

مدیركلدفتر ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات وزارت صنایع و معادن با بیاناین مطلب به «دنیای اقتصاد» گفت: طبق آخرین آمار موجود، میزان شکایتمشتریان از تندر-90 ایران خودرو و پارس خودرو کاهش یافته، چراکه این دوشرکت دیگر مانند گذشته، تعهدات عقب افتاده چندانی در قبال این محصولندارند.

مهدی داداشی در عین حال با تاکید بر اینکه هنوز هم مشتریاننسبت به تاخیر تندر-90 شاکی هستند، افزود: شکایاتی که در زمینه خودروهایداخلی به وزارت صنایع می‌رسد، موارد مختلفی نظیر تعهدات عقب افتاده، کیفیتو خدمات پس از فروش را شامل می‌شود، این در شرایطی است که شکایات صورتگرفته از تندر، به تعهدات عقب افتاده این محصول مربوط است.

وی باتاکید بر این‌که تندر-90 دیگر در راس شکایات مشتریان قرار ندارد، گفت: درحال حاضر پژو 405 پرشکایت‌ترین خودرو به حساب آمده و پراید نیز در مکانبعدی قرار دارد.
به گفته داداشی، عمده شکایاتی که مشتریان از این دو محصول دارند، به کیفیت آنها مربوط می‌شود.
اظهاراتمدیرکل دفتر پاسخگویی به شکایات وزارت صنایع، در حالی است که پرایدپرتیراژترین و پرفروش‌ترین خودرو کشور محسوب می‌شود و پژو 405 نیز از لحاظتیراژ و فروش، دومین محصول خودروسازی و بازار ایران به حساب می‌آید.
    
 [COLOR=#000000]هردو محصول جزو پلت فرم‌های قدیمی و فراموش شده شرکت‌های مادر خود هستند،اما با این حال طرفداران زیادی در بازار خودرو ایران دارند. طبق اظهاراتداداشی، تندر-90 نیز هر چند به لحاظ کیفی، شکایت خاصی از آن به وزارتصنایع نرسیده، اما با توجه به اوضاع نامناسب تولید و رفع نشدن تعهدات اینمحصول، هنوز تندر از لیست خودروهای تحت شکایت مشتریان خارج نشده است. نظر یادتون نره  
     تصویر تصویر[COLOR=#000000]تا توانی دلی بدست اور  تصویر تصویر    تصویر تصویر[COLOR=#000000]دل شکستن هنر نمی باشد  تصویر تصویر موفق باشید
 
تصویر تصویر تا توانی دلی به دست اور تصویر تصویر تصویر تصویر دل شکستن هنر نمی باشد تصویر تصویر موفق باشید
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4343
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

Re: پر شکایت ترین خودرو های کشور

پست توسط Mohammad 1985 »

این خودروها طرفدار ندارن ! چه طوری تولید این آشغالها رو میندازن گردن مردم ! مردم مجبور به خرید این لگنها هستن !!!!
چون در این رنج قیمتی عملا هیچ خودروی خوبی وجود نداره ! و همچنین کسانی که از اینها خوششون میاد توی عمرشون به جز پیکان رنو 5 پراید 405 چیز دیگه ای سوار نشدن !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”