ایااتومبیل های تولیدشده ازشرکتهای سایپاوایران خودروایمن هستن

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 45 بار
سپاس‌های دریافتی: 502 بار
تماس:

ایااتومبیل های تولیدشده ازشرکتهای سایپاوایران خودروایمن هستن

پست توسط goshi bazz »

با سلام
در این تاپیک به کیفیت خودروها و ایمنی ان ها و قبول نداشتن استاندارد ماشینهای ایرانی در اروپا و امریکا می پردازیم. لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید:

1-به نظر شما ایا ماشینهای ایرانی نسبت به پولی که از خریداران گرفته می شود کیفیت ارایه میدهند؟

2-ایا ایمنی ان ها از نظر تامین جان سر نشینها و ... تامین است یا نه در هر تصادف باید یک ماشین از این شرکتها باشد؟

3-ایا استانداردهای خودروهای ایرانی مطابق خودروهای اروپایی است و نه (سمند) را در نیم ساعت در بیا بان میچرخانند و بعد میگویند ان را تست کردیم ایا اروپا هم ماشینهای خود را در یک

کشور عقب افتاده تست می کند؟

این دو شرکت کی میخواهند درست بشوند معلوم نیست؟

ایران خودرو که ولش کنی هی سمند میده بیرون و سایپا هم که پراید که تازه بعد از 15 سال پراید رو خودروی ملی نامیده

ایا سایپا تولید پراید را متوقف می کند یا تا زمان ظهور حضرت مهدی پراید را تولید می کند معلوم نیست

من در این تاپیک نوکر هر کی هستم که به این سوالات جواب دهد تا پست بعدی خداحافظ
تصویر تصویر تا توانی دلی به دست اور تصویر تصویر تصویر تصویر دل شکستن هنر نمی باشد تصویر تصویر موفق باشید
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: ایااتومبیل های تولیدشده ازشرکتهای سایپاوایران خودروایمن هستن

پست توسط Sami 1993 »

به نظر من اگر شرکت های منتاژ کننده (همون خودروساز) داخلی همین رویه رو ادامه بدن باید این صنعت ببوسیم و بزاریم کنار :-(

راستی یک پیشنهاد دارم .
باتوجه به یکی از پستهای انجمن برویم و اعلام کنیم در معاهده منع سلاحهای کشتار جمعی نام یک سلاح دیگر که از بقیه خطرناک تره رو اضافه کنند . آن سلاح خطرناک پراید است. :::P

((ما توانستیم باز هم میتوانیم)) دکتر محمود احمدی نژاد
New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

پست توسط soheyl jami »

با سلام خدمت آقای گوشی باز جواب سوال خیر شرکت سایپا مقدار پولی که از مصرف کنندگان خودرو میگرد بسیار بیشتر از آنی است که می ارزد زیرا به علت این که کشور های خارجی قیمت پراید را که خریداری میکنند 2 میلییون بیشتر تجاوز نمیکند ولی قیمتی که سایپا به ملت عزیزمان میدهد 8 میلییون است و با ذکر ایربگ و هیدرولیکی فرمان بدنه ای حلبی کمک فنر کم قدرت و..... خیلی چیزهای دیگر جواب سوال 2 ما که در هر تصادفی که دیدیم امکان ندارد که یکی از ماشینهای سایپا نباشد جواب سوال 3 خیر کشور های خارجی ماشین های خود را در جایی مانند برنامه ی تاب گیر تست میکنند نه در خرابه های کرج درست شدن این کشور ها وقتی درست میشوند که ایران به توسعه دست یابد این سوال بستگی به مردم دارد که تا کی این خودرو های مذخرف را خریداری کنند
حرفه ای ترین وبلاگ ماشین و مشخصات ماشین و عکس
[External Link Removed for Guests]
نظر یادتون نره
Major I
Major I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط goshi bazz »

با سلام
سامان جان به سوالات هم پاسخ بده عزیز :razz:
تصویر تصویر تا توانی دلی به دست اور تصویر تصویر تصویر تصویر دل شکستن هنر نمی باشد تصویر تصویر موفق باشید
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

به روی چشم:
درباره سوال اولتان جواب من منفی است تمامی خوروهای ایران خودرو وسایپا (به جز بنز مونتاژی و زانتیا و ماکسیما )را روی هم بگزاریم بزور بتوانند به اندازه 40 درصد پول خریدار کیفیت داشته باشند.
درباره ی سوال دومتان باید بگویم دربیش از 70 درصد تصادفات رانندگی کشور پراید حضور دارد .میزان ایمنی پراید که برای همه معلوم است خودرو های ایران خودرو هم در استحکام بدنه خوب اند نه در تجهیزات. در کشورهای اروپایی نصب ایربگ و ترمز ABSحداقل چیزی که خودروها باید داشته باشندولی در ایران یک اپشن است که با نصب آن قیمت خودرو به طور محسوسی بالا میرود. وقتی هم که قرار بود نصب این دو تجهیزات واقعا ابتدایی در ایران اجباری کنند تمامی شرکت های مونتاژ کنند اعتراض کردند.
درباره سوال سوم شرکت های خوروسازی قبل از ساخت پیش نمونه آن را در ابرکامپیوتر ها تست و بعد از تولید نمونه اولیه آن را در تمامی آب هوایی که در زمین وجود دارد(حتی قطبی ) و در مکانهای پست تا ارتفاع با لا ودر تمامی نا همواریها تست میکنند سپس به سراغ تست تصادف میروند و خودرورا در هر نوع وضعیتی که برایش ممکن است پیش بیاید تست میکنند . در شرکتهای اروپایی و آمریکایی به مدت معلوم خودرو را به دست افراد و خانواده هایی میدهند که با آن به مدت 1 یا 2ماه رانندگی کنند و در آخر عیب را به شرکت میگویند .باید به این توجه کنیم که این شرکتها این عیوب را برطرف میکند(نه مثل ایران خودرو که هنوز مشکل گیربکس RDرا در ROAبرطرف نکرده و خریداران بدبخت با این مشکل باید بسوزد وبسازد) شرکتهای اروپایی و آمریکایی بعد عرضه محصولشان در باز در صورت بروز مشکلی حتی کوچک آن را رفع میکند و خودروهایی که با این مشکل فروخته است را پس و خودروی نو و بی عیب را تحویل خریدار میدهند.(برعکس ایران )
جواب سوال 4و 5 در خودشان است

خدا آخروعاقبت این صنعت رو ختم بخیر بگردانه

((ما توانستیم باز هم میتوانیم))دکتر محمود احمدی نژاد
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

پست توسط پارس3000 »

دوست عزیز این مشکل از قبل بوده حالا اسم احمدی رو نوشتی راستی پسر هاشمی چرا از خارج برنمیگرده اگه بیگناهه
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 39 بار
سپاس‌های دریافتی: 51 بار

پست توسط arash1468 »

با عرض پوزش از همه دوستان :P

شاید من نتونم دلیل منطقی برای این حرفم ارائه بدم اما از همین جا اعلام میکنم که خودروهای تولید داخل یکی از ایمن ترین خودروهای جهان هستند و این امر را تمام هموطنان عزیزی که در این خودرو ها با سرعتی باور نکردنی به دیار باقی شتافتن میتوانند تایید کنند.
حیف که هنوز تکنولوژی نتوانسته راهی برای ارتباط با این دوستان پیدا کند اما من مطمئن هستم که هیچیک از این افراد باور نمی کردند که با این سرعت بی نظیر بتوانند این سفر را بدون کوچکترین درد و ناراحتی طی کنند.
:ch: :ch: :ch:
نکته: طبق آمار در 99.9 % تصادفات منجر به مرگ عامل حادثه عامل انسانی بوده و سایر عوامل مثل ایمن نبودن خودرو و نداشتن ترمز ABCD و ایربگ و ایمن نبودن جاده ها فقط 0.01 % در این حوادث نقش داشته اند. :-x
در ضمن این آماری که من دادم خیلی خیلی معتبره [از من منبع نخواهید ] بخواهید هم ندارم :-)
Major I
Major I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط goshi bazz »

پارس 3000
لطفا راجب سوالات تاپیک جواب بدهید نه چیز دیگر :x
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

پست توسط پارس3000 »

دوست عزیز من فقط میگم نباید همه چیز رو انداخت گردن یه بنده خدا این اقایی رو هم که نامش رو اوردم فرافکنی میکرد
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

جناب پارس 3000 اون امضای من (به خاطر اردتی که به ایشون دارم) نه چیز دیگه :x
اول بررسی کنید بعد پست بدهید :x :x :x :x

((ما توانستیم باز هم میتوانیم ))دکتر محمود احمدی نژاد