لینک فیلم های قدیمی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: لینک فیلم های قدیمی

پست توسط Hatter »

سلام !!!!!!
من سفر جادویی رو دانلود کردم ولی با پسووردی که بالا نوشتید باز نمیشه !!!!!!
لطفا پسوورد درست رو بگید !!!!!!!!
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط mani7610 »

سلام
پسورد فیلم گلنار چیه؟
New Member

پست توسط hosseinemami »

سلام. فیلم سفر جادویی رو دانلود کردم اما این پسوردی که قرار دادید اشتباه است. لطفا کمک کنید. با تشکر
New Member

پست توسط dependent2012 »

سلام خسته نباشين سايتتون خوبه  
 من فيلم مدرسه پيرمرد ها رو دانلود كردم ولي از فايل Rar خارج نميشه لطفا رمزشو درست بذارين ممنون 
New Member

پست توسط eboy »

ali zi zeperto نوشته شده:پسورد فایلها چیه؟کاشکی همون پایین صفحه میذاشتید .

ممنون

منابع :Iranactor ,animparadise , ido

منبع و پسورد لینکهای دانلود :

/https://www.mypersianforum.com
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط partner2802 »

yahya6633 نوشته شده:دستتون درد نکنه . من فیلم‌ها رو دانلود کردم ولی پسوردش اشتباهه لطفاً پسورد درست رو بذارید . ممنون می‌شمتصویر

من سه ساعته دارم بهش ور میرم بلاخره باز شد پسورد درسته کپی نکنینش چون ترتیبش به هم میخوره!!! قبل این که کپی کنین تو نوت بزنزن متوجه میشین
اگه اینو کپی کنین درسته: [External Link Removed for Guests]
New Member

پست توسط eboy »

با سلام
من کلاه قرمزی و بسر خاله رو دانود کردم ولی بسورد اشتباهه-لطفا بسورد درست رو بزارید بای
New Member

پست توسط eboy »

eboy نوشته شده:با سلام

من کلاه قرمزی و بسر خاله رو دانود کردم ولی بسورد اشتباهه-لطفا بسورد درست رو بزارید بای

اقا من جواب سوال خودمو میدم-اره وقتی کپی پیست میکنی ترتیب به هم میخوره-خودتون بنویسین -آخرش یه / هم داره
از دوستی که کلاه قرمزی رو برا دانلود گذاشته بود مرسی رو سفیدم کردی پیشه یارتصویر
New Member

پست توسط arazkia »

سلام. دستتون درد نکنه، واقعن این فیلم ها خاطرات کودکی من هستن. من دانلودشون کردم ولی پسورد اشتباهه. می تونین لطف کنین پسورد درست رو اعلام کنین؟ با سپاس بی کران
New Member

پست توسط amirhnb92 »

Takhrib Chi نوشته شده: 10- «الو الو من جوجوام» (۱۳۷۳) 
مرضیه برومند که سال‌ها تجربه در زمینه برنامه‌های کودکان را در کارنامه خود داشت و تجربه‌های موفقی مثل مجموعه‌ تلویزیونی و عروسکی «مدرسه موش‌ها» و «خونه مادربزرگه» را از سر گذرانده بود. در «الو الو من جوجوام» هم تلفیقی از دو مجموعه «خونه مادربزرگه» و «آرایشگاه زیبا» را با استفاده از جذاب‌ترین شخصیت‌های هر کدام ارائه کرد. کاراکترهای چنگیز و غلام با بازی حسن رضایی و محمود بصیری که دزدان گردنبند و همین‌طور جوجو و میو (کاراکترهای عروسکی فیلم) هستند نقشه‌ها و دستپاچگی‌های بامزه‌ای دارند. کاراکترهای عروسکی فیلم هم کم و بیش جذابند اما فیلم بیش از هر چیز مثل مدرسه موش‌ها و کلاه‌قرمزی و سایر فیلم‌های عروسکی از کمبود امکانات فنی و تکنیکی سینمای ایران در مورد فیلم‌های عروسکی رنج می‌برد. «الو الو من جوجو‌ام» در سال ۱۳۷۳ با فروش ۳۰ میلیونی‌اش در رتبه ششم جدول فروش قرار گرفت.

کارگردان: مرضیه برومند

فیلم نامه نویس: مرضیه برومند

مدیر فیلم برداری: عزیز ساعتی

صدا: یدالله جعفری

طراح صحنه: کامبیز صمیمی مفخم

عکس: نیما بانکی

تدوین گر: بهرام دهقانی

موسیقی: بهرام دهقانیار

بازیگران: مهدی هاشمی، حسن رضایی, محمود بصیری، مهتاب نصیر پور، فهیمه راستکار، ریحان برومند، رقیه چهره آزاد، کیومرث ملک مطیعی، جهانگیر فروهر، مهری ودادیان، ارژنگ امیر فضلی، فرخ لقا هوشمند، روح الله مفیدی، حسن دادشکر، نیما بانکی، مرضیه برومند

محصول: فیلم امروز

سال ساخت: ۱۳۷۲

زمان: ۸۲ دقیقه

خلاصه داستان:

خانم بزرگ تصمیم دارد گردن بند آینه جادو را به نوه اش ریحان ببخشد، اما نیمتاج، دختر مطرود خانم بزرگ، و پسرش از فرنگ می آیند تا با کمک دستیارش عبدالله و دو سارق به نام های چنگیز و عبدالله گردن بند را بربایند.

موقعی که صمیمی، عروسک ساز نمایش های کودکان، برای تغییرات نهایی در شکل و شمایل جوجو و میو به خانه آمده سرقت انجام می شود و یکی از سارقان با اتومبیل صمیمی به مخفی گاه شان می گریزد. نیمه های شب جوجو و میو گردن بند را از زیر بالش چنگیز می ربایند. آن دو پس از تماس تلفنی با صمیمی نشانی مخفی گاه سارقان را فاش می کنند، اما از نو به دست چنگیز و غلام دستگیر می شوند. صمیمی با نامزدش خانم مفید و ریحان به مخفی گاه سارقان نفوذ می کنند و صمیمی در حالی که چنگیز و غلام در تعقیب او هستند با عروسک ها می گریزد. جوجو قبل از این که دستگیر شود گردن بند را به سوسمار نمایش عروسکی می دهد و آن ها به محل اجرای نمایش عروسکی می دهد و آن ها به محل اجرای نمایش سوسمار مهربان می روند. صمیمی گردن بند را از گردن سوسمار در می آورد، اما چنگیز و غلام او را آسوده نمی گذارند. با حضور ماموران پلیس سارقان دستگیر می شوند و روز بعد صمیمی و خانم مفید قرار ازدواج می گذارند.

لینکهای دانلود الو الو من جوجوام :

[External Link Removed for Guests]

منابع :Iranactor ,animparadise , ido

منبع و پسورد لینکهای دانلود :

/https://www.mypersianforum.com

باسلام خدمت ما میخواستم بگم این فیلم پارت شماره 3 مشکل داره نیاز با اپلود داره چون ارور میده من 2 تا پارتشو دانلود 3شو نمیتونم دانلود کنم اگه دوباره لینکشو بزارین یا همین پارت 3 رو دوباره ویرایش کنین ممنون میشم
New Member

پست توسط itcenter »

yahya6633 نوشته شده:دستتون درد نکنه . من فیلم‌ها رو دانلود کردم ولی پسوردش اشتباهه لطفاً پسورد درست رو بذارید . ممنون می‌شمتصویر

منم همین طور
ممنون ولی پسوردی که نوشتین کار نمیکنه
New Member

فیلمهایی که آپلود کردین چه طوریه؟در حد فیلم موبایله یا بهتره

پست توسط melanie »

سلام
میخواستم بپرسم کیفیت فیلمهایی که آپلود کردین چه طوریه؟در حد فیلم موبایله یا بهتره؟

و ممنون از کار قشنگتون.لطفا" ادامه بدین
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”