ماجرای کارگر ساده ای که عاشق دختر رییس جمهور روسیه شد!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 463
تاریخ عضویت: دوشنبه 18 تیر 1386, 9:45 pm
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3380 بار
سپاس‌های دریافتی: 1794 بار

ماجرای کارگر ساده ای که عاشق دختر رییس جمهور روسیه شد!

پست توسط hermes_PERSIAN »

به گزارش :اوترا.رو" و دیگر رسانه های محلی، پلیس گشت میدان سرخ مسکو در کنار یکی از درهای ورودی به قلعه (کاخ) کرملین جوانی را بازداشت کردند که قصد داشت به زور وارد کرملین شود. به گفته رییس پلیس ناحیه "کیتای گوراد" مسکو، بختیار 35 ساله ساکن جمهوری داغستان به مامورین پلیس گفت که برای دیدار با "دمیتری مدودف" رییس جمهور روسیه عجله دارد چرا که بحث مهمی در میان است! وی برای خواستگاری از دختر رییس جمهور روسیه باید به کرملین برود!!!
به نظر می رسد که این جوان جنوبی (مانند خیلی های دیگر) پوتین و مدودف را با هم اشتباه کرده است. چرا که دمیتری مدودف دارای یک فرزند پسر متولد 1996 است، اما ولادیمیر پوتین نخست وزیر کنونی روسیه دو دختر دارد.
گفته های این جوان ناپخته قفقازی مامورین پلیس مسکو را متقاعد نکرد و این داماد نگون بخت را برای تشخیص و درمان به یکی از بیمارستان های روانی-درمانی پایتخت منتقل کردند. این در حالیست که این جوان داغستانی به گفته مامورین پلیس، بسیار ساده و متواضع بوده و لباس های پاکیزه ای به تن داشت.
آنطور که بعدا معلوم شد، این جوان داغستانی دو سال پیش برای پیدا کردن کار و تامین معاش به مسکو سفر کرده است. وی در آن زمان توانسته بود که در یکی از شرکت های ساختمانی کار مناسبی پیدا کند و طی این مدت بخشی از درآمد خویش را برای مادر، پدر و برادرش به داغستان ارسال کند.
بعد از بروز بحران مالی در کشور عملیات ساختمان سازی متوقف شد و بختیار نیز مانند بسیاری از کارگران روستایی بیکار شد. وی در آن زمان تصمیم گرفت که به فکر خوشبختی خود باشد و ازدواج کند، البته نه با هر دختری بلکه با دختر رییس جمهوری!
خبرگزاری «ریا نووستی» روسیه، 1 بهمن ماه
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”