شكلات چینی با طعم حشرات!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با هنر آشپزي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: achachi98, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
پست: 820
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 11:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار

شكلات چینی با طعم حشرات!

پست توسط حسن2568 »

  چینی با طعم حشرات!  خبرگزاري همچنين مي‌افزايد: اين كارخانه شكلات‌ها و آب نبات‌هايي را كه داخلشان كرم، پروانه، عقرب، مگس، سوسك و ملخ است به مشتريان عرضه مي‌كند. 
رسانه‌هاي «چين» از اقدام عجيب يك شركت تهيه و توزيع شكلات و آب نبات خبر داده و اعلام كردند: اين كارخانه شكلات‌هايي را كه داخلشان حشرات وجود دارد به بازار عرضه مي‌كند.

به گزارش ايسنا، يكي از روزنامه‌هاي چاپ «چين» در گزارشي از اقدام غير‌منتظره و بي‌سابقه يك كارخانه توليد شكلات و آب نبات خبر داده و اعلام كرد: اين كارخانه از انواع حشرات و لارو آن‌ها و بندپايان براي توليد شكلات و آب نبات استفاده مي‌كند.

در گزارش خبرگزاري شينهوا آمده است كه كارخانه «هاتليكس» كه سابقه‌اي طولاني در توليد و عرضه شكلات دارد، به منظور جلب مشتري اقدام به عرضه اين نوع محصولات حشره‌اي كرده است.

اين خبرگزاري همچنين مي‌افزايد: اين كارخانه شكلات‌ها و آب نبات‌هايي را كه داخلشان كرم، پروانه، عقرب، مگس، سوسك و ملخ است به مشتريان عرضه مي‌كند.

همچنين اين نوع شكلات‌ها بيش از محصولات ديگر اين كارخانه مورد توجه و علاقه مشتريان قرار گرفته است.   [External Link Removed for Guests] 
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “هنر آشپزي”