پرسپوليس طلسم تساوي‌هاي دربي را شكست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

پست توسط ganjineh »

تصویر

آسمان آزادي قرمز شد   

پرسپوليس با برتري 2 بر يک برابر استقلال به سريال تساوي‌هاي پي در پي دربي خاتمه داد.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال از ساعت 14:30 در ورزشگاه آزادي و در حضور 70 هزار تماشاگر آغاز شد.
15 دقيقه ابتدايي بازي دو تيم به ارزيابي هم پرداختند اما استقلال نسبت به سرخپوشان برتري داشت و توانست در دقيقه 16 توسط فرهاد مجيدي به گل برسد. در ادامه بازي نيز اين شاگردان مرفاوي بودند که بازي بهتري انجام دادند و حملات پرسپوليس فاقد برنامه بود.
در دقيقه 36 سرانجام يکي از حملات پرسپوليس نتيجه داد و هادي نوروزي گل تساوي را براي سرخپوشان به ثمر رساند.
در نيمه دوم استقلال در يک صحنه بر اثر اشتباه مدافع پرسپوليس صاحب موقعيت بسيار خوبي شد که با ضربه بد سيد صالحي و دفع خوب حقيقي اين توپ گل نشد، دقيقه اي بعد اين پرسپوليس بود که يک موقعيت ايده‌آل را از دست داد.
در ادامه بازي نيز دو تيم موقعيت ها را يکي پس از ديگري از دست دادند.
پرسپوليس در دقيقه 85 با درخشش وحيد طالب لو فرصت بسيار مناسبي را از دست داد.
سرانجام در دقيقه 86 کريم باقري با شوتي محکم و زيبا دروازه استقلال را باز کرد تا طلسم تساوي هاي دربي شکسته شود.
قضاوت اين مسابقه بر عهده سعيد مظفري زاده بود. وي از استقلال به سياوش اکبرپور و آرش برهاني و مهدي امير آبادي و از پرسپوليس به حسين بادامکي کارت زرد داد.
استقلال و پرسپوليس هر دو 40 امتيازي بودند که با اين پيروزي، پرسپوليس 43 امتيازي شد و به جاي استقلال در رده سوم جاي گرفت.

منبع:

football3.ir
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
Major I
Major I
تماس:

Re: پرسپوليس طلسم تساوي‌هاي دربي را شكست

پست توسط ganjineh »

كاشاني: اين برد مبارك هواداران پرسپوليس باشد

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اين پيروزي مبارک هواداران پرسپوليس باشد که در همه حال ياور ما هستند.
حبيب کاشاني پس از پيروزي 2 بر يک پرسپوليس مقابل استقلال اظهار داشت : اين برد تلاش همه مجموعه پرسپوليس بود و اميدوارم پرسپوليس بتواند به صدر جدول برسد.
وي افزود: اين پيروزي مزد زحمات بازيکنان در طول يک هفته گذشته بود. از همه هواداران تشکر مي‌کنم. اين پيروزي مبارک آنها بايد باشد چرا که آنها در همه حال ياور تيم بودند.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

شعار عليه مرفاوي و واعظ آشتياني و تشويق قلعه‌نويي

تصویر
  هواداران استقلال پس از باخت مقابل پرسپوليس امير قلعه‌نويي را مورد تشويق قرار دادند.

هواداران استقلال که ازباخت مقابل پرسپوليس ناراحت بودند پس از پايان بازي با سردادن شعار عليهمرفاوي و واعظ آشتياني اعتراض خود را نشان دادند و امير قلعه‌نويي را بهشدت تشويق کردند. استقلالي‌ها مي‌گفتند: دواي درد آبي، رفتن آشتياني.
آنها سپاهان را هم تشويق کردند.
ازسوي ديگر هواداران پرسپوليس که به شدت از اين پيروزي خوشحال بودند حاضر بهترک ورزشگاه نبودند. آنها پس از به ثمر رسيدن گل پرسپوليس به شدت علي داييرا تشويق کردند.

. 
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

رئيس سازمان ليگ فوتبال ايران گفت: با حقيقي به شدت برخورد خواهيم كرد

عزيز محمدي ضمن اشاره به حرکت زشت عليرضا حقيقي در بين بازي و پس از آن تصريح کرد: با دروازه بان پرسپوليس به شدت برخورد مي‌کنيم. او با يکي از ماموران حراست دعوا کرد. قبل از آنکه مشخص شود مقصر چه کسي بود ذات قضيه مشکل دارد و او را به طول کلي مقصر مي‌دانيم.
وي افزود: از نتيجه به دست آمد فارغ از آنکه به نفع چه تيمي باشد خوشحالم چرا که بر هر حال حرف و حديث‌ها در مورد تساوي به پايان رسيد. البته در مورد اتفاقاتي که در آخر بازي رخ داد ناراحتم. عده‌اي سنگ پرتاب کردند و اين باعث شد به فوتبال ما ضربه بخورد.
وي ادامه داد: از داوري و کيفيت بازي بسيار راضي هستم و اميدوارم هواداران براي بازي‌هاي ملي هم با همين شور و شوق به ورزشگاه بيايند.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

آشتياني : مسئوليت شكست استقلال را برعهده مي‌گيرم

مديرعامل باشگاه استقلال خطاب به بازيکنان گفت : پيروزي در دربي از آن شماست اما اگر بازي را واگذار کرديد،‌ من مسئوليت شکست را برعهده خواهم گرفت.

امير رضا واعظ آشتياني سه شنبه شب در محل اردوي استقلال در آکادمي فوتبال با تاکيد بر اينکه استقلال از همه نظر از حريف خود برتر است، اظهار داشت: شخصا اعتقاد دارم شما شايسته پيروزي در اين بازي هستيد. اگر مقابل پرسپوليس برنده از ميدان خارج شديد،‌اين برد متعلق به شما و مربيان زحمتکش شماست،‌اما اگر مغلوب شديد، بدانيد که مسئوليت اين شکست بر عهده من است و من پاسخگوي آن خواهم بود.

مديرعامل استقلال ادامه داد: در اين بازي ميليون ها چشم نظاره گر عملکرد شماست و علاوه بر مسائل فني از شما درس اخلاق مي گيرند. بنابراين اخلاق را به جا آوريد.
آشتياني تاکيد کرد: جنگندگي در بازي منافاتي با اخلاق ندارد و سعي کنيد در عين اخلاق مداري محکم و با قدرت بازي کنيد.به اعتقاد من استقلال تيمي تمام عيار و با شخصيت است و هواداران اين باشگاه نيز شخصيت والا و متفاوتي دارند. سعي کنيد در تمام بازي آرامش خود را حفظ کنيدتا با شايستگي به آنچه استحقاقش را داريد،‌دست يابيد.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

درگيري فيزيكي تماشگرنماهاي استقلال و پرسپوليس بعد از بازي

در پايان دربي 68 هواداران دو تيم پرسپوليس و استقلال در محوطه ورزشگاه آزادي با يکديگر درگيري فيزيکي پيدا کردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرسپوليس در دربي 68 موفق شد با نتيجه 2 بر يک استقلال را شکست دهد.
هواداران پرسپوليس که پس از اين پيروزي با جشن و پايکوبي قصد ترک ورزشگاه راداشتند در محوطه داخلي ورزشگاه با هواداران استقلال روبرو شدند که اين رويارويي به درگيري فيزيکي ختم شد. تعدادي از هواداران استقلال که از اين شکست ناراحت شده بودند به سمت هواداران پرسپوليس حمله کرده و درگيري جدي شد. تعدادي از درگير شوندگان چاقو در دست داشتند. همين موضوع باعث شد که ماموران حراست و يگان ويژه که مسئوليت امنيت کنار زمين را داشتند به يکباره به بيرون آمده و از شدت درگيري‌ها جلوگيري کنند.
در اين درگيري چند هوادار دستگير شد.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

درگيري فيزيكي حقيقي با مامور حراست ورزشگاه آزادي

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس پس از پايان بازي با يکي از ماموران حراست ورزشگاه آزادي درگيري فيزيکي پيدا کرد.

عليرضا حقيقي پس از پايان بازي از جايگاه ويژه بالا رفت و در بين هواداران استقلال قرار گرفت. هواداران استقلال که از باخت ناراحت بودند با دروازه‌بان پرسپوليس درگيري فيزيکي پيدا کردند در همين حين يکي از مامورين حراست از حقيقي خواست جايگاه را ترک کند اما حقيقي به جاي توجه به حرف اين مامور با مشت به صورت وي کوبيد.

* واعظ آشتياني در حالي که هنوز به پايان بازي باقي مانده بود پس از به ثمر رسيدن گل دوم پرسپوليس ورزشگاه آزادي را ترک کرد.

* هواداران استقلال که از باخت مقابل پرسپوليس ناراحت بودند هنوز بازي به پايان نرسيده بود که سنگ‌هاي بزرگي را به سمت چمن پرتاب کردند.

* پس از پايان بازي علي دايي که به شدت از پيروزي پرسپوليس خوشحال بود، گريه کرد.

* پس از پايان بازي يکي از هواداران پرسپوليس قصد داشت به سمت علي دايي برود اما ماموران نيروي انتظامي مانع از رسيدن اين هوادار به علي دايي شد.

*هواداران استقلال به شدت عليه مرفاوي و آشتياني شعار دادند.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

براي استقلالي‌ها خيلي ناراحت هستم

باقري: به دلم افتاده بود گل مي‌زنم

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس پس از برتري در دربي 68 گفت: به دلم افتاده بود که گل مي‌زنم.

کريم باقري پس از برتري 2 بر يک برابر استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خيلي خوشحالم که 3 امتياز با ارزش را گرفتيم. بازي خوبي انجام داديم. اين برد را به طرفداران پرسپوليس تقديم مي‌کنم.
وي ادامه داد: براي استقلال و طرفدارانش ناراحت هستم. اميدوارم اين تيم در مسابقات آينده خود به موفقيت برسد و در آن بازي‌ها پيروز شود.
کاپيتان پرسپوليس در مورد گلي که زد گفت: به دلم افتاده بود در اين مسابقه گل مي‌زنم. اين گل را به هواداران پرشور پرسپوليس تقديم مي‌کنم. از اينکه توانستم يکي از گلزنان دربي باشم خدا را شکر مي‌کنم. البته در اين ديدار مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم که متأسفانه چند فرصت صد در صد گلزني را از دست داديم.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

نوروزي: شيرين‌ترين گل زندگي‌ام را به استقلال زدم

مهاجم پرسپوليس گفت: شيرين‌ترين گل زندگي‌ام را امروز به استقلال زدم.

هادي نوروزي پس از برتري 2 بر يک برابر استقلال اظهار داشت: گلي که زدم تلاش حميد علي‌عسگر بود. امروز مستحق پيروزي بوديم و بايد استقلال را شکست مي‌داديم از اينکه مسابقه مساوي نشد خوشحالم.
وي در مورد درگيري خود با مهدي امير‌آبادي گفت: درگيري خاصي با او نداشتم. اين خصلت دربي است که مردانه بازي کنيم و بازيکنان هر دو تيم براي پيروزي تلاش کردند.
گلزن دربي 68 در مورد اين گل گفت: اين گل در خاطرات فوتبالي‌ام ثبت شد و خوشحالم که شيرين‌ترين گل زندگي‌ام را امروز به استقلال زدم. اين گل را به هواداران پرسپوليس تقديم مي‌کنم. همواره آرزو داشتم در دربي گل بزنم که امروز آرزويم برآورده شد.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

برهاني: علت نيمكت‌نشيني‌ام را از مرفاوي بپرسيد

مهاجم استقلال گفت: به تصميم سرمربي احترام مي‌گذارم و علت نيمکت‌نشيني‌ام را بهتر است از مرفاوي بپرسيد.

آرش برهاني پس از شکست 2 بر يک برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دليل نيمکت‌نشيني‌ام را بهتر است از سرمربي تيم بپرسيد. من به تصميم مرفاوي احترام مي‌گذارم.
وي گفت: سرانجام تيمي که گل نزند، همين است و گل مي‌خورد آن هم در دقيقه 85 که ديگر جبران آن بسيار مشکل است. اين قانون فوتبال است.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

سيدصالحي: مسئول شكست استقلال من هستم

مهاجم استقلال خود را مسئول شکست اين تيم در دربي 68 ناميد.

سيد مهدي سيدصالحي پس از شکست 2 بر يک امروز برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسئول باخت استقلال من هستم. از هواداران عذرخواهي مي‌کنم و شرمنده‌ام. اگر فرصت صددرصد گلزني را از دست نمي‌دادم اکنون نتيجه 2 بر يک به سود استقلال بود و اين شکست رقم نمي‌خورد.
مهاجم استقلال ادامه داد: گل دقيقه 85 کريم باقري شيرازه تيم ما را از هم پاشيد و 3 امتياز را از دست داديم. فقط مي‌توانم بگويم که در آينده اين اشتباه را جبران خواهم کرد.
وي در مورد اينکه کادر فني استقلال در مورد ضربات از راه دور باقري به بازيکنان توصيه کرده بود يا نه، عنوان کرد: کادر فني صحبت کرده بود اما وقتي يک بازيکن از 40 متري گل مي‌زند و من نمي‌توانم از 6 قدمي دروازه پرسپوليس را باز کنم کادر فني چه مي‌تواند بکند.
Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh »

اميرآبادي: فقط يک نفر مقصر نيست

طالب‌لو: قسمت بود ببازيم

دروازه‌بان استقلال گفت: قسمت اين بود که در دربي بازنده شويم.

وحيد طالب‌لو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قسمت اين بود که در دقايق آخر گل دريافت کنيم و اين بازي را ببازيم.
وي افزود: نيمه اول بازي خوبي را انجام داديم و فکر نمي‌کنم حق ما در اين ديدار باخت باشد. اين اتفاق افتاد و بايد به بازي‌هاي آينده فکر کنيم تا دل هواداران را شاد کنيم.

*اميرآبادي: فقط يک نفر مقصر نيست
مهدي اميرآبادي که هواداران استقلال معتقدند در گل اول پرسپوليس مقصر بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي بدي انجام نداديم. فکر نمي‌کنم کسي بگويد که استقلال مستحق باخت بود.
اين بازيکن درباره اشتباه خود در نيمه اول عنوان کرد: قصد دفع توپ را داشتم که پايم سر خورد. در اين باخت همه مقصر هستيم و اين طور نيست که فقط يک نفر مقصر باشد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”