مشکل با اسکنر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

مشکل با اسکنر

پست توسط free love »

سلام.

نمیدونم چرا اسکنرم رو که روشن میکنم این ارور میاد تا زمانی هم که خاموشش نکنم به هیچ طریقی نمیره .

البته پیغام رو نتونستم تو سایت آپلود کنم چون صفحه مربوط به آپلود باز نمشد. قابل توجه مدیر سایت .تصویر

[External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

Re: مشکل با اسکنر

پست توسط sinaset »

سلام دوست من معمولآ تویه رپید شر عکس اپلود نمی کنند
چون رپید شر قابلیت نمایش عکس به صورت زنده یا نمایش رویه مرورگر رو نداره ، و باید حتمآ اول ان را دانلود سپس مشاهد کرد
بهتر بود تویه گوگل سرچ می کردید "اپلود عکس " تا براحتی سایت های اپلود عکس را با قابلیت نمایش بر روی مرورگر را به شما معرفی می کرد
=====

عکس رو براتون اپلود کردم رویه یک سایت اپلود عکس تا دوستان سریعتر بتونند شما رو راهنمایی کنند .

تصویر 
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

, با تشکر از شما :o

, دوست عزیز این ارور به دلایل مختلف میتونه رخ بده ....باید مشکل رو ریشه یابی کرد....
شما اول از همه اگر هاب یو اس بی دارید اون رو جدا کنید و اسکنر رو مستفیم بزنید به سیستم یا نونت بوکتون....
درایور مربوطه رو پاک کنید و از دوباره با درایور همراه اسکنر اپدیتش کنید

اگر نرم افزار quicktime دارید اون رو پاک کنید....و در لیست processes هاتون اگر dit.exe دارید ببندیدش و اگر در لیست استارتاپ هم هست اون تیک اون رو بردارید(برای این کار میتونید دستور msconfig رو در run بزنید و در تب startup دنبال dit.exe باشد و تیکشو بردارید)...

اگر براتون امکان داره ویتدوزتون رو اپدیت کنید...
در انتها اگر مکشلتون رفع نشد هنوز بهتره به لینک ها زیر برید و سعی کنید راه حل های دیگه رو هم امتحان کنید :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love »

sinaset نوشته شده:سلام دوست من معمولآ تویه رپید شر عکس اپلود نمی کنند
چون رپید شر قابلیت نمایش عکس به صورت زنده یا نمایش رویه مرورگر رو نداره ، و باید حتمآ اول ان را دانلود سپس مشاهد کرد
بهتر بود تویه گوگل سرچ می کردید "اپلود عکس " تا براحتی سایت های اپلود عکس را با قابلیت نمایش بر روی مرورگر را به شما معرفی می کرد
=====

عکس رو براتون اپلود کردم رویه یک سایت اپلود عکس تا دوستان سریعتر بتونند شما رو راهنمایی کنند .

تصویر 

میدونم .اما واقعا حوصله انجام این کاررو نداشتم .

خیلی ممنون که شما این لطف رو کردید.

SHAHRAM

دنبال مواردی که فرمودید گشتم اما نداشتم. طبق راهنمایی سایتی هم که لطف کرده بودید و معرفی کرده بودید عمل کردم ولی بازم نشد .شاید بهتر باشه در اولین فرصت ویندوزم رو عوض کنم .

در هر صورت ممنونم از راهنمایی هاتون.تصویر
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”