نمایش سلاحهای نوین ارتش ، 29 فروردین

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 29 دی 1387, 12:05 am
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

نمایش سلاحهای نوین ارتش ، 29 فروردین

پست توسط @lirez@ »

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در روز ارتش، سلاح های نوین نیروی زمینی به نمایش در می آید .

به گزارش واحد مرکزی خبر ، امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان در نشست خبری افزود: تجهیزات راداری جدید، هواپیماها و بالگردهای بدون سرنشین با قابلیت های متفاوت، تجهیزات و سلاح های نوین از جمله نفربرهای فوق سبک، سلاح های کامپوزیتی و مسلسل شش لول جدیدی با نام "گت لین گان" را از سلاح های نوین نیروی زمینی ارتش است که در روز رژه ، به نمایش گذاشته خواهد شد ولباس جدید نیروی زمینی نیز معرفی می شود.

سرتیپ پوردستان درباره هواپیماهای بدون سرنشین جمهوری اسلامی ایران گفت: آن قدر در طراحی و ساخت این نوع هواپیماها و همچنین تیراژ آن پیشرفت کرده ایم که وزیر دفاع آمریکا، از پرنده های بدون سرنشین ایران اسلامی ، به شدت ابراز نگرانی کرده است.

وی افزود: هواپیماهای بدون سرنشین ما، قابلیت عملیاتی شدن و نظامی شدن و همچنین قابلیت شناسایی نقاط بسیار دور و سخت را دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: درباره بالگردهای بدون سرنشین نیز کارهای بسیار بزرگی انجام داده ایم که در آینده مردم شاهد آن خواهند بود.

امیرسرتیپ پوردستان ، نیروهای مسلح را از مصادیق عینی سال همت و تلاش مضاعف خواند و گفت: رزمایش بزرگ نیروی زمینی ارتش ، امسال با حضور 5 لشکر و 7 تیپ مستقل برگزار خواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”