آموزش نيروهاي تخصصي براي پورتال ملي حوادث كشور

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

آموزش نيروهاي تخصصي براي پورتال ملي حوادث كشور

پست توسط ganjineh »

آموزش نيروهاي تخصصي براي پورتال ملي حوادث كشور
خبرگزاري فارس: معاونپيشگيري سازمان مديريت بحران كشور از آموزش نيروهاي تخصصي براي آشنايي باپورتال ملي حوادث كشور در اواخر فروردين سال جاري خبر داد.
تصویر

رحمت الله شيشه‌گر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس«توانا» با اشاره به اينكه نخستين عنصر كليدي برنامه پروتال ملي حوادثكشور ايجاد پايگاه نرم‌افزاري اطلاع‌رساني، جمع‌آوري و يكپارچه‌سازياطلاعات موجود درباره خطرپذيري بلايا در ايران از نهادهاي مرتبط با حوادثاست، گفت: پس از جمع‌آوري اين اطلاعات در اين پورتال، اطلاع‌رساني آنمنتشر خواهد شد كه ذي‌نفعان ملي و بين‌المللي در كاهش خطرپذيري كشور را بايكديگر مرتبط مي‌‌سازد.
وي با بيان اينكه هدف اصلي برنامه پورتال ملي حوادث كشور بهبود دسترسي بهاطلاعات مربوط به خطرپذيري و مديريت بلاياست، افزود: در اين راستا و برايآشنايي نيروهايي متخصص براي كار با اين پايگاه نرم افزاري اطلاع‌رساني"پورتال ملي حوادث كشور " از سراسر استان‌هاي كشور يك تا دو نفر در اواخرفروردين آموزش‌هايي لازم را خواهند ديد.
شيشه‌گر خاطرنشان كرد: پورتال ملي حوادث كشور ابزارها و خدمات مختلفي برايتجزيه و تحليل خطرپذيري و همچنين پاسخگويي به بلايا، بحران‌ها و ايجادظرفيت در جامعه را در اختيار سازمان‌ها و نهادهايي مرتبط با مديريت بحرانخواهد گذاشت
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”