آمار تلفات زلزله چين در حال افزايش است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22097 بار

آمار تلفات زلزله چين در حال افزايش است

پست توسط sinaset »

به دليل كمبود دارو و كمك‌هاي اولیه:
آمار تلفات زلزله چين در حال افزايش است

جام جم آنلاين: آمار تلفات زلزله 6.9 ريشتري غرب چين به 400 نفر افزايش يافته كه علت اين امر كمبود دارو و كمك‌هاي اوليه است.


  تصویر
 

به گزارش فارس ، مقامات چيني در جديدترين آمار خود از كشته‌شدگان زلزله 6.9 ريشتري در شهر «يوشو» واقع در استان «چينگهاي» اعلام كردند كه شمار تلفات اين زلزله از مرز 400 نفر گذشته است.

مناطق كوهستاني موجود در اطراف شهر زلزله‌زده «يوشو» مانع اصلي وصول گروه‌هاي امداد و نجات و كمك‌هاي اوليه به حادثه‌ديدگان است و كمبود دارو و كمك‌هاي اوليه ناشي از آن احتمال افزايش شمار تلفات را بالا مي‌برد.

اكثر كشته‌شدگان زلزله چين را دانش‌آموزان تشكيل مي‌دهند چرا كه ساختمان مدارس اين منطقه بر خلاف ديگر ساختمان‌هاي شهر يوشو از استحكام كمي برخوردار بوده‌اند.

گزارش‌هاي رسيده حاكي از آن است كه اين زلزله در نزديكي مناطق مسكوني روي داده است و 85 درصد ساختمان‌ها و منازل مسكوني اين منطقه آسيب ديده و شمار زيادي از ساكنان منطقه زلزله‌زده در زير آوار مانده‌اند و امكان افزايش شمار قربانيان وجود دارد.

زلزله 6.9 ريشتري اوايل صبح امروز مناطق روستايي و كوهستاني در استان چينگهاي در غرب چين را لرزاند كه بر آثر آن بسياري از ساختمان‌ها فرو ريخته‌اند.

منبع:jamejamonline.ir
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”