انتشار پوستر موهن به پیامبر(ص) در تبلیغات انتخاباتی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

انتشار پوستر موهن به پیامبر(ص) در تبلیغات انتخاباتی

پست توسط ganjineh »

به گزارش شیعه آنلاین، یک حزب سوئدی پوسترهایی به دیوارهای شهر «مالمو»سوئد نصب کرده که در آنها به اسلام و ساحت مقدس پیامبر اکرم اسلام (ص)اهانت شده است. حزب skane pertiet که برای انتخابات محلی 2010 سوئد فعالیتمی‏کند، علاوه بر آنکه این پوسترهای موهن را در سطح شهر منتشر کرده،عکس‌هایی از آن را در سایت اینترنتی خود نیز قرار داده است.
گفتنی استشعار اصلی این حزب در تظاهرات و فعالیت‏های تبلیغاتی هوادارانش، مبارزه بااسلام و توسعه آن در اروپا و سوئد است. حتی در سایت حزب، فیلمی گذاشته شدهکه در آن یکی از اعضا و هوادارن حزب، در حال الصاق پوسترها بر روی دیواردیده می‏شود. در ادامه این فیلم، یک عضو دیگر حزب نیز در حال سخنرانی برایمردم و نشر افکار ضداسلامی خود است. او در فیلم می‏گوید که باید جریانیاجتماعی در کشور به راه بیافتد که در آن مردم همه علیه گسترش اسلام درسوئد با هم بسیج شوند و دیگران را از آثار سوء اسلامی شدن جامعه آگاه کنند!
گویاشدت ضدیت فیلم با اسلام و اهانت‏های موجود در پوسترها به ساحت مقدس رسولگرامی اسلام (ص) به حدی است که سایت یوتیوب که این فیلم هشت دقیقه‏ای درآن از سوی هواداران حزب منتشر شده بود، پس از چند ساعتی اقدام به برداشتنو حذف فیلم از مجموعه ویدیوهای خود کرد.
در همین راستا «أحمد یاسین»یکی از مسلمانان مقیم سوئد به پایگاه خبری اسلام آنلاین گفته است: اتحادیهو انجمن‏های مسلمانان سوئد تصمیم گرفته‏اند در اقدامی دسته‏جمعی، از اینحزب به دادگاه شکایت کنند. «احمد الدیب» رئیس جامعه مسلمانان شهر مالمونیز از اعضای این جامعه خواست تا احساسات دینی خود را کنترل کرده و از دستزدن به اقدامات خشن جلوگیری کنند زیرا ممکن است به سوء‏استفاده گروه‏هایضداسلامی در اروپا بیانجامد. او در عین حال از این حزب خواست تا رسما ازمسلمانان این شهر عذرخواهی کند.
ناگقته نماند بسیاری از اعضای ارشد حزبskane pertiet مالموی سوئد، یهودی هستند. همچنین بخش عمده‏ای از مسلمانانعضو جامعه اسلامی این شهر را شیعیان لبنانی و عراقی تشکیل می‏دهند.
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”