واقعآ گفتن این جمله "دوست دارم" اینقدر سخته !؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست

ترجیع می دهید علاقه خود را به "پدرومادر،خواهروبرادر،اقوام،دوستان" چطور بیان کنید

1- با گفتن جمله " دوست دارم"
2
13%
2- ترجیع می دهم از راه ها دیگری غیر از این راه ، علاقه خود را نشان دهم
13
87%

مجموع رای گیری: 15

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

واقعآ گفتن این جمله "دوست دارم" اینقدر سخته !؟

پست توسط sinaset »

بنام خدا
سلام دوستان
چرا گفتن این جمله "دوست دارم" ، به پدر و مادر ، به برادر و خواهر به دوستان و اقوام ، برای ما اینقدر سخته ( خودم جزوشون هستم)
حاضریم هر کاری بکنیم ولی این جمله رو نگیمتصویر

به نظر کاربران محترم سنترال دلیل این اتفاق چیست ؟!

نکنه*==>کاربران می توانند با شرکت در نظر سنجی، نظر خود را اعلام کنند ،( کاربران توجه فرمایید ، از ببین دو گزینه هر کدوم که اولویت بیشتر برای شما دارد را انتخاب کنید)
(دوستان عنایت فرمایید بحث روابط زوجین مربوط نمیشه ، پس رفتن به اون سمت اکیدآ ممنوع)
باتشکر تصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: واقعآ گفتن این جمله "دوست دارم" اینقدر سخته !؟

پست توسط Mil@d »

چرا گفتن این جمله "دوست دارم" ، به پدر و مادر ، به برادر و خواهر به دوستان و اقوام ، برای ما اینقدر سخته

چون پدر مادر ما هم به پدر مادرشون به طور کلامی ابراز علاقه نکردند! بعضی از اخلاقیات موروثی و مابقی تحت تاثیر محیط در شخصیت آدما شکل میگیره!
(دوستان عنایت فرمایید بحث روابط زوجین مربوط نمیشه ، پس رفتن به اون سمت اکیدآ ممنوع)

به نظرت واقعا لازم بود این جمله تاکیدی رو برای کاربران عموما تیز سنترال بنویسی؟ :-(

1.ربطی به تاپیکت نداشت!
2.ابراز عشق در رابطه زوجین عاشق امری روتین و طبیعی ایست! این چیزا نمک زندگیه! اگه اینکارو نکنند که زندگیشون میشه به برودت یک دستگاه یخچال فریزر امرسان!
  بی  
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

Re: واقعآ گفتن این جمله "دوست دارم" اینقدر سخته !؟

پست توسط sinaset »

سلام بر برادر میلاد
به نظرت واقعا لازم بود این جمله تاکیدی رو برای کاربران عموما تیز سنترال بنویسی؟ :-(

راستش رو بخوایی ، به دلیلی اینکه ، اون موضوع ، با این موضوع تاپیک، فرق فوکله ، و کمی رو اکیدش تاکید کردم ، که یک وقت به حاشیه نره .
1.ربطی به تاپیکت نداشت!

می دونم ، ولی برای احتیاط گفتم .
2.ابراز عشق در رابطه زوجین عاشق امری روتین و طبیعی ایست! این چیزا نمک زندگیه! اگه اینکارو نکنند که زندگیشون میشه به برودت یک دستگاه یخچال فریزر امرسان!

ببخشید ، بعد اون دو جمله اولی شما با این جمله مطابقت داره ؟تصویر( منظورم اینکه اول امر به معروف و نهی از منکر می کنید ، بعد اخرش ، جمله رو که روش تاکید از نوع اکید کردم رو ....تصویر)

در کل ممنون بابت شرکت در مبحثتصویرتصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”