افشای طرح نابودي آمريكا در 15 دقيقه توسط مشاور سابق کاخ سفید

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 87
تاریخ عضویت: شنبه 6 تیر 1388, 4:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 33 بار
سپاس‌های دریافتی: 123 بار

افشای طرح نابودي آمريكا در 15 دقيقه توسط مشاور سابق کاخ سفید

پست توسط farshad49 »

سرویس بین‌الملل ـ به دنبال رخداد چند روز پیش انفجار خودرویی در میدان تایمز نیویورک، یک شبکه خبری از افشاي طرحي تروريستي براي نابودي سريع ايالات متحده آمريكا خبر داد.

به گزارش «تابناک»، شبکه خبری «الجزيره» در گزارشی با طرح موضوع بالا نوشت، «ريچارد كلارك»، مشاور سابق امنيتي كاخ سفيد كه اين طرح را افشا كرده، می‌گوید: آمريكا در مقابل جنگ‌هاي الكترونيكي فوق‌العاده شكننده است و اگر كشوري همچون چين، روسيه و يا حتي كره شمالي اراده كنند، خواهند توانست در مدت پانزده دقيقه ايالات متحده آمريكا را نابود كنند.

او پيش‌بيني كرده است، اگر كشوري اراده كند كه سيستم ناوبري هوايي و با سيستم‌هاي الكترونيكي آمريكا را مورد حمله قرار دهد، به راحتي خواهد توانست آمريكا را از راه دور اشغال كند.
بر پایه این گزارش، «كلارك» پيش‌بيني كرده كه در نخستين لحظات جنگ الكترونيكي، بيش از 150 شهر بزرگ آمريكا در تاريكي فرو خواهد رفت و ده‌ها هزار نفر در آمريكا كشته خواهند شد ضمن اينكه اگر اين حملات با هجوم اتمي نيز همراه باشد، آنگاه تئوري نابودي آمريكا در پانزده دقيقه ـ كه هم اكنون يك بازي الكترونيكي است ـ به راحتي محقق خواهد شد.
اين مقام امنيتي آمريكا به اوباما پيشنهاد كرده همه فعاليت‌هاي نظامي آمريكا را متوقف و سازمان مديريت جنگ‌هاي الكترونيك را در آمريكا راه‌اندازی كند تا از دشمنان عقب نماند زيرا اكنون حتي ارتش آمريكا در اجراي جنگ‌هاي الكتروني در صحنه ناتوان است.
در همین باره، «ديلي تلگراف» نيز نوشت: اعتماد بيش از اندازه آمريكا به شبكه‌هاي مديريتي اينترنتي در خدمات شهري، موجب شده كه كنترل بحران‌ها در آمريكا با مشكل روبه‌رو شود، زيرا قطع اينترنت بر اثر يك حمله كوچك يك هكر يا اختلال فيزيكي يكي از سيستم‌هاي مركزي اينترنت، به معناي مرگ چندين هزار نفر در يك لحظه است.
گفته می‌شود، اکنون یکی از بحث‌های بسیار مهم امنیتی این است که آمریکا به واسطه درهم تنیدگی اطلاعاتی و وابستگی سیستم‌های امنیتی و خدماتی‌اش به ارتباطات رایانه‌ای به شدت تحت تأثیر حملاتی از این دست است.

منبع:
[External Link Removed for Guests]
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد .
کوروش بزرگ
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”