آمریکا علیه سلامت ایرانیان!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
پست: 820
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 11:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار

آمریکا علیه سلامت ایرانیان!

پست توسط حسن2568 »

 [External Link Removed for Guests] "پیتر آیره" نویسنده مطلب در ادامه می نویسد: آنچه که ارتش انگلیس به ما نگفته این حقیقت است که علاوه بر تسلیحاتی که آلوده به DU (اورانیوم ضعیف شده) هستند، آمریکا یک بمب هسته ای را در شرق بصره نزدیک مرز ایران انداخته است و مسئله آن گونه که دولت محترممان به ما می گوید نیست؛ این تسلیحات قطعاً متعارف نیستند و در زمره تسلیحات امحای جمعی قرار دارند. : یک روزنامه غربی در گزارشی نوشت: مناطق مرزی ایران بدلیل تسلیحات مورد استفاده آمریکا در عراق و افغانستان به اورانیوم ضعیف شده و دیگر ریز ذرات خطرناک آلوده شده اند و انتقال ویروس "اوراسل" از طریق گرد و غبار یکی از دلایل گسترش برخی بیماریهای ناعلاج در این کشور است.

روزنامه "پال تلگراف" در مطلب خود آورده است: ما درباره نسل کشی میلیونها بیگناه در مناطقی مانند بالکان، کویت، عراق، افغانستان، پاکستان، لبنان، غزه، یمن و سومالی صحبت می کنیم، اما آنچه نمی دانیم این است که همان نسل کشی ها به سبب آلوده شدن مناطقی مرزی ایران در فلوجه و بصره درعراق هم اکنون درحال وقوع است و ایرانی ها از این آلودگی در نزدیکی مرزها رنج می برند و آمریکا و انگلیس درتلاش هستند تا آلودگی های اورانیوم را لاپوشانی کنند.

"پیتر آیره" نویسنده مطلب در ادامه می نویسد: آنچه که ارتش انگلیس به ما نگفته این حقیقت است که علاوه بر تسلیحاتی که آلوده به DU (اورانیوم ضعیف شده) هستند، آمریکا یک بمب هسته ای را در شرق بصره نزدیک مرز ایران انداخته است و مسئله آن گونه که دولت محترممان به ما می گوید نیست؛ این تسلیحات قطعاً متعارف نیستند و در زمره تسلیحات امحای جمعی قرار دارند.

در ادامه نویسنده با طرح این پرسش که چگونه اقدامات در افغانستان و عراق می تواند منجر به ایجاد مسائل بزرگی در ایران شود؟ به آن اینگونه پاسخ می دهد: پاسخ ساده است آلودگی "ایروسل" از چنین تسلیحاتی هستند و این تسلیحات مرزهای بین المللی را تشخیص نمی دهند و وزرش باد در نهایت این آلودگی ها را به چهارگوشه جهان منتقل می کند و متاسفانه ایران که در همسایگی دو منطقه تنش زا (افغانستان و عراق) قرار دارد آلوده شده و آلودگیهای فاحش، مردم، آبها، خاک و محصولات این کشور را تهدید می کند و این در راستای از بین بردن ملل اسلامی خاورمیانه به منظور برقراری یک نظم جدید جهانی در خاورمیانه است. لیکن مسئله به اینجا ختم نمی شود ذرات ریز نانو به سفر و حرکت و ماموریت مرگبار خود به دیگر کشورهای همسایه ادامه می دهند.

ما برخی از علائم هشدار دهنده را در ایران شاهد هستیم ، اما همانند همیشه سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی از دیگر شیوه های انحرافی استفاده کرده و در این خصوص، دیگرعوامل وضعیت بهداشتی را سرزنش می کنند. یک نمونه این موارد شیوع سرطان مری در استان گلستان ایران است و برخی مطالعات انجام شده نشان می دهد که نوشیدن چای داغ عامل اصلی این مشکل در این منطقه بوده، لیکن به این حقیقت که خود آب و محیط آلوده می تواند نه تنها عامل این نوع سرطان بلکه عامل دیگر سرطان ها باشد، اشاره ای نمی شود.

پیتر آیره در ادامه با اشاره به نقش باد، باران و برف در انتقال ذرات ریز آلوده می نویسد: دو مسئله مهم در رابطه با انتشار ذرات نانو در سراسر مرزهای افغانستان و عراق وجود دارد. یکی در وضعیت خشک و گرم زمانی که گرد وغبار ریز ایروسل از طریق باد به اطراف پخش و استنشاق می شود اتفاق می افتد و مسئله دیگر این است که برخی از مناطق ایران هم باران دارند وهم برف و هر دو آنها با بارش به زمین منتقل می شوند و بویژه برف ذرات نانو را جذب می کند و بنابراین ما در سه حوزه مهم نگرانی داریم؛

- مناطقی که بارش برف قابل ملاحظه ای دارند.

- مناطقی که باران منظم و فصلی دارند.

- مناطقی که دارای آبهای ذخیر آلوده می شوند و می توان دید که این مورد آلودگی از طریق محصولات کشاورزی و آب نفوذ می کند.

نویسنده پال تلگراف در ادامه می نویسد: کودکانی که مرده بدنیا می آیند و تازه متولدین، قربانیان عمده این اقدامات بویژه تسلیحات تولید آمریکا هستند. گزارشها نشان می دهد که یک سوم بیماری کودکان در ایران مربوط به سرطان است و در سال 2010 بیماران سرطانی در ایران 65 درصد افزایش پیدا خواهد کرد و به 53 هزار نفر خواهد رسید که این آمار در سال 1996، 32 هزار نفر بوده است و ایران بالقوه بالاترین نرخ سرطانی در کودکان را در جهان دارد.

در ادامه این گزارش با اشاره به دشمنی غرب با ایران آمده است: ایران به لحظ برخورداری از منابع نفت و گاز یک تهدید تجاری برای آمریکا و غرب است و مضحک آنکه غرب با تمامی دشمنی هایش با ایران منابع مورد نیاز خود را از این کشور تهیه می کند و می توان دراین تعامل دو رویی امپریالیسم را به عینه مشاهده کرد.

[url]http://www.asriran.com/fa/news/114226/آمریکا-علیه-سلامت-ایرانیان[/url]!

 
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه 19 اردیبهشت 1388, 6:10 pm
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: آمریکا علیه سلامت ایرانیان!

پست توسط میهن پرست »

واقعا جالبه.تو رو خدا ببینید که چه کسانی ادعای حقوق بشر میکنن و فکر میکنن برای مسائل هسته ای سایر کشور ها هم باید خط و نشون بکشن.ولی کور خوندن چون اینجا ایرانه ما هم از هیچکس نمیترسیم.در مورد اون بمب هم نزدیک یک نیروگاه برق اطراف بصره اصابت کرد.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”