عطر فرانسوی حلال تولید شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با لوازم آرايشي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4176 بار
تماس:

عطر فرانسوی حلال تولید شد

پست توسط ganjineh » شنبه 25 اردیبهشت 1389, 6:32 pm

  ملی مالزی اعلام کرد: شرکتفرانسوی تولید کننده عطر، محصولات حلال خود را طی روزهای ۲۳ تا ۲۷ ژوئن (۲تا ۶ تیرماه) در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حلال در مالزی ارائه می‌کند. 
  تولید کننده عطر "آتلیه" در مرکزصنایع عطر فرانسه در گراس واقع شده است و یک شرکت مالزیایی با این نامتأسیس کرده تا تولید عطر حلال در مالزی صورت گیرد. 
  پورتنر رئیس و مدیر عامل این شرکتاظهار داشت که شرکت تولید کننده عطر آتلیه تا کنون توانسته محصولات عطرحلال برای بازار جهانی در مالزی تولید کند. 
  خط تولید در شهر سری دامانسارا که محلشرکت تولید کننده این عطر در مالزی است نیز راه اندازی شده است. این شرکتاز مالزی به عنوان قطبی برای مصرف کنندگان مسلمان سراسر دنیا استفادهخواهد کرد. 
  عمر مدیر عامل این شرکت در مالزیاز تولید این محصولات در مالزی و نزدیکی به جامعه اسلامی ابراز مسرت کرد وگفت: ما اکنون می‌توانیم عطری را با بهترین کیفیت در سطح کلاس جهانی که درفرانسه خلق و در مالزی تولید می‌شود، به تمام مسلمانان در سراسر جهان باقیمت‌های مناسب ارائه کنیم. 
  اظهار داشت: این عطر، رایحه ای تازه،مدرن و به روز را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد که تا کنون خلق نشده وبا عطرهای حلال کنونی در بازار قابل مقایسه نیست. این عطر همچنین احساسامنیت استفاده از محصولات حلال تأیید شده حلال را برای مصرف کننده مسلمانبه همراه خواهد داشت. 
  حالی که نمایشگاه بین‌المللی حلال درمالزی از نظر محصولات و خدمات به یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های دنیا تبدیلمی‌شود، شرکت فرانسوی تولید کننده عطر در نظر دارد از مالزی به عنوان قطبجهانی عطر و محصولات آرایشی حلال استفاده کند. 
  و همایش بین‌المللی حلال که ماهژوئن (تیر ماه) در مالزی برگزار می‌شود دانشمندان، محققان، علما وشخصیت‌های آکادمیک را برای بحث و تبادل نظر درباره نتایج جدید تحقیقات،تکنولوژی‌های درحال ظهور و موضوعات و چالش‌های صنایع جهانی حلال گردهم جمعمی کند. 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “لوازم آرايشي و بهداشتي”