ماجرای فیلم رابطه جنسی صدام

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

ماجرای فیلم رابطه جنسی صدام

پست توسط AGeNiS1 »

یک افسر سابق سازمان سیا در گفتگو با روزنامه واشنگتن‌پست اعلام کرد: این سازمان قصد داشته تا با انتشار یک فیلم ساختگی از رابطه جنسی صدام با یک پسر نوجوان، هرچه بیشتر او را بی‌اعتبار کند.
به گزارش شبکه ایران به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف، یک افسر ناشناس سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) در گفتگو با واشنگتن‌پست از طرح‌های "کثیف و عجیب" این سازمان برای بی‌اعتبار کردن دشمنان ایالات متحده پرده برداشت.

این افسر سابق سیا اعلام کرد که سازمان سیا با تهیه فیلمی ساختگی از رابطه جنسی صدام با یک پسر نوجوان که در آن، برای برای بیشتر طبیعی جلوه دادن این فیلم، از دوربین مخفی استفاده شده است، سعی داشته تا او را هرچه بیشتر نزد افکار عمومی بی‌اعتبار کند.

در فیلم ساختگی دیگری که توسط سازمان سیا تهیه شده، یک نفر کاملاً شبیه به صدام به پشت تریبونی در یک اتاق شبیه به اتاق خبری تلویزیون عراق رفته و استعفای خود را از ریاست جمهوری عراق اعلام می‌کند.

در این فیلم، صدام حسین جعلی با اعلام استعفای خود، عدی پسر خود را جانشین خود اعلام کرده و گفته بود: من می‌دانم که شما حمایت خود را از عدی ابراز خواهید داشت.

این افسر سابق سیا همچنین افشا کرده است که این سازمان همچنین از این ترفند در خصوص بن‌لادن نیز استفاده کرده و با ساخت فیلمی جعلی، او را در کنار معاونان خود در حال خوردن مشروبات الکلی و بحث در خصوص روابط جنسی با پسران جوان نشان می‌دهد.

روزنامه واشنگتن‌پست در گزارش خود آورده است که یک مقام رسمی آمریکا که خواستار عدم افشای نام خود بود، حاضر به پذیرش صحت این اظهارات و یا تکذیب آنها نشد.

تا به حال تصاویر ویدیوئی و نوارهای صوتی بسیاری منتسب به گروه القاعده و اسامه بن لادن رهبر این گروه از سوی رسانه‌های غربی منتشر شده و با افشای این موضوع از سوی یکی از افسران سابق این سازمان، اعتبار بسیاری از این تصاویر و نوارهای صوتی که حتی برخی از آنها بهانه‌ای برای لشکرکشی به کشورهای مختلف بوده، زیر سوال می‌رود.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”