‌قانون مقررات استخدامي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: ‌قانون مقررات استخدامي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

پست توسط Solver » یک شنبه 30 خرداد 1389, 1:58 am

,

مدرک تحصیلی داشتند؟ :-(

البته ممکن اون منطقه بخواستن، این هم گفتن استخدام کشوری نداریم و اگر منطقه ای نیرو بخواد میگرن که تازه نباید مدرک دانشگاهی داشته باشی حتی فوق دیپلم! :?
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1001 بار
سپاس‌های دریافتی: 878 بار

پست توسط نادر70 » یک شنبه 30 خرداد 1389, 8:16 pm

Negar.int نوشته شده:نادر70,

مدرک تحصیلی داشتند؟ :-(

البته ممکن اون منطقه بخواستن، این هم گفتن استخدام کشوری نداریم و اگر منطقه ای نیرو بخواد میگرن که تازه نباید مدرک دانشگاهی داشته باشی حتی فوق دیپلم! :?

دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی.
[COLOR=#366092]پشتیبان [COLOR=#c00000]ولایت فقیه  باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد. 
امام روح الله (ره)

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

پست توسط shadro » یک شنبه 30 خرداد 1389, 11:47 pm

بابا ما که چهار ساله هروقت رفتیم مرکز گزینش سپاه گفتن سهمیه نیومده و استخدام نداریم!!!!!!!البته پارتی هم میخاد که من ندارم...........

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2143 بار
سپاس‌های دریافتی: 7627 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN » دو شنبه 31 خرداد 1389, 11:16 am

فكر كنم تكراريه

topic-t67419.html
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1067 بار
سپاس‌های دریافتی: 1211 بار

پست توسط saied tomcat » دو شنبه 31 خرداد 1389, 8:06 pm

باسلام
شرایط استخدام در سپاه به مراتب از ارتش هم سخت تره اگه در مراحل عقیدتی و مصاحبه و امتحان و ... هم قبول بشی با ممکنه تو پزشکی رد بشی
من خودم امتحان دادم برای بسیجی وِیژه و بین 50 نفر 10 نفر قبول شدن که من قبول شدم و بعد رفتیم برای آموزش و گرفتن لباس و درجه و کارهای گزینشی و بعد در دوره آموزشی شرکت کردیم(قرار بود ما 10 نفر راننده آموزش رانندگی لودر و ماشینهای راهسازی ببینیم) وسط آموزش و خیلی غیر مترقبه و غیر محترمانه به ما گفته شد که باید برای تست ها مجدد به کمیسون پزشکی بریم.رفتیم و در اونجا از ما اکه برای رانندگی لودر آمده بودیم تست های پزشکی خلبانی گرفته شد!!!!!!!!!!!تصویر و از این 10 نفر فقط 3 نفر استخدام شدند.
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<

نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند

New Member

پست توسط bafff » دو شنبه 29 شهریور 1389, 6:11 am

saied tomcat نوشته شده:باسلام
شرایط استخدام در سپاه به مراتب از ارتش هم سخت تره اگه در مراحل عقیدتی و مصاحبه و امتحان و ... هم قبول بشی با ممکنه تو پزشکی رد بشی
من خودم امتحان دادم برای بسیجی وِیژه و بین 50 نفر 10 نفر قبول شدن که من قبول شدم و بعد رفتیم برای آموزش و گرفتن لباس و درجه و کارهای گزینشی و بعد در دوره آموزشی شرکت کردیم(قرار بود ما 10 نفر راننده آموزش رانندگی لودر و ماشینهای راهسازی ببینیم) وسط آموزش و خیلی غیر مترقبه و غیر محترمانه به ما گفته شد که باید برای تست ها مجدد به کمیسون پزشکی بریم.رفتیم و در اونجا از ما اکه برای رانندگی لودر آمده بودیم تست های پزشکی خلبانی گرفته شد!!!!!!!!!!!تصویر و از این 10 نفر فقط 3 نفر استخدام شدند.

سلام. ایا میتونید به صورت دقیق عرض کنید که در گزینش سپاه مدرک تحصیلی رو حتما [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] مگیرند. لطفا دقیق واز یک منبع قابل

اعتماد بیان کنید.

ممنون

New Member

پست توسط پژوهشگر » یک شنبه 3 آبان 1394, 4:34 pm

با سلام
من پژوهشگر در زمینه‌ی مهندسی پزشکی و تشخیص اختلالات عصبی در حوزه های مختلف هستم. برای نوشتن یک پروپوزال تحقیقاتی در ارتباط با وزارت دفاع، به شدت به یک منبع نیازمندم که شامل معاینات بدو استخدام برای کارکنان ارتش و نیروهای مسلح باشد. خواهشمندم در صورت امکان، منبع این مطلب و یا هر منبع در دسترسی که در این رابطه در اختیار دارید ارسال فرمایید. از همکاری شما سپاسگزارم.
با تشکر

ارسال پست

بازگشت به “ادوات زميني”