کودک 11 ساله، جوان ترین عضو تیم فراری

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10773 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

کودک 11 ساله، جوان ترین عضو تیم فراری

پست توسط AGeNiS1 »

تیم فرمول 1 فراری، یک کودک 11 ساله اهل مونترآل کانادا ، به نام " لنس استرول" را به عنوان جوان ترین عضو آکادمی رانندگان خود پذیرفت.

به گزارش «ایرانتو»، رییس این آکادمی ، روز یکشنبه، در جریان مسابقات Grand Prix در مونترآل با اعلام این مطلب افزود، او شاید بسیار جوان باشد، اما از هم اکنون استعداد درخشان خود را نشان داده است.

وی اضافه کرد:" ما قدم به قدم ، لنس را در برنامه های آمریکای شمالی، دنبال خواهیم کرد و بزودی در دوره هایی که در Maranello برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

راننده جوان کانادایی پیش از این ، دو جایگاه قهرمانی را در جریان مسابقات قهرمانی ملی کانادا در شاخه Rotax Mini Max بدست آورده و سال گذشته نیز جایگاه ششم را در فینال مسابقات بین المللی Mini Roc در ایتالیا و جایگاه دوم را در مسابقات Rotax Micro Max فلوریدا کسب کرد.

لنس همچنین در سال 2008، از سوی فدراسیون اتومبیل رانی کبک به عنوان بهترین راننده تازه کار و سال بعد از آن به عنوان راننده برتر، برگزیده شد.
فراری، قدیمی ترین و موفق ترین ، تیم های اتومبیل رانی در جهان محسوب می شود و از سال گذشته، یک آکادمی برای تربیت رانندگان جوان، از مرحله ابتدایی تا رسیدن به فرمول وان، تأسیس کرده است.

راننده کهنه کار کانادایی به نام Gilles Villeneuve ، از سال 1977 تا زمان مرگ خود در سال 1982، برای فرمول وان افتخار آفرینی کرد و در سال 1997 نیز عنوان " father of world champion Jacques" را کسب کرد.


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”