ايران موفق ترين کشور آسيايي در پيشرفت فوتبال است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1863
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۸, ۳:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12391 بار
تماس:

ايران موفق ترين کشور آسيايي در پيشرفت فوتبال است

پست توسط AGeNiS1 »

به گزارش ايرنا، کاتيا سوگي‌هارا (Katia sugihara) چهارشنبه در ديدار با استاندار هرمزگان و معاون سياسي امنيتي استانداري افزود: اين حمايت‌ها و تعامل نزديک دولت با فدراسيون و هيات هاي فوتبال استان ها موجب شده تا کنفدراسيون فوتبال آسيا نيز در اجرا و پيشبرد برنامه هاي خود در ايران مصمم‌تر باشد. وي با اشاره به اجراي برنامه آسيا ويژن در شهرهاي شيراز،اصفهان،همدان،قزوين،بندرعباس و تهران اظهار داشت: چند شهر ديگر از جمله يزد،ساري،اردبيل و مشهد نيز تا پايان سال ‌جاري زير پوشش طرح مديريتي آسيا ويژن قرار مي‌گيرند.
نماينده اعزامي AFC با اشاره به نتايج اوليه ارزيابي‌ها از اجراي اين طرح در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: برنامه‌هاي آسيا ويژن بدون هيچ نقطه ضعفي در اين استان بر اساس برنامه زمان‌بندي شده پيشرفت کرده و اين منطقه از ايران از استعداد و ظرفيت قابل توجهي براي ارتقاي سطح فوتبال خود و مطرح شدن در سطوح بالاتر برخوردار است.
استاندار هرمزگان نيز در اين ديدار گفت:فيزيک بدني و علاقمندي و اشتياق نوجوانان و جوانان هرمزگان از پتانسيل‌هاي اميدوار‌کننده فوتبال استان است.
"حسين هاشمي تختي" افزود : از تمام امکانات براي اجراي برنامه آسيا ويژن استفاده کرده و تمام نقايص و کمبودهاي احتمالي در اين باره برطرف مي‌شود.
معاون سياسي امنيتي استانداري هرمزگان نيز با تشريح مهمترين اقدامات انجام شده در حوزه فوتبال استان از سال گذشته تاکنون،احداث 31 زمين چمن محله‌اي و استاندارد را از مهمترين اقدامات انجام شده معرفي کرد.
"محمدحسن پرآور" برگزاري کلاس‌هاي استعداديابي مربيان،صدور مجوز براي مدارس فوتبال و آغاز ب کار مدرسه فوتسال بانوان را نيز بخشي ديگر از اين اقدامات دانست.
وي با اشاره به کسب رتبه اول و دوم فوتسال بانوان کشور توسط تيم هاي هرمزگاني در سال جاري،اين موفقيت‌ها را نشانه ظرفيت و پتانسيل بالاي استان هرمزگان براي ارتقا به رده هاي بالاتر دانست.
آسيا ويژن طرحي است که با نظارت و هدايت راهبردي کنفدراسيون فوتبال آسيا در تعدادي از شهرهاي کشورهاي آسيايي به منظور توسعه و ارتقاي تمام سطوح فوتبال و رساندن آنها به استانداردهاي قابل قبول اجرا مي‌گردد.
در اين طرح جامع ،رسانه،مربيان،پزشکي ورزشي،فوتسال،فوتبال زنان،مسابقات،بازاريابي ، داوران،فوتبال پايه،فدراسيون‌ها و هواداران فوتبال به عنوان گروههاي هدف برنامه‌هاي ارتقاي سطح انتخاب شده‌اند.
استان هرمزگان نيز از خردادماه سال گذشته تحت پوشش طرح ياد شده درآمد و نماينده اعزامي کنفدراسيون فوتبال آسيا،براي بررسي وضعيت اين استان يکسال پس از اجراي اين برنامه به هرمزگان سفر کرده ‌است.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”