باغهای قرن 22 +عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 29 دی 1387, 12:05 am
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

باغهای قرن 22 +عکس

پست توسط @lirez@ »

یک شرکت فرانسوی در آخرین دستاورد خود، باغ پرنده‌ای را به جهانیان معرفیکرده که باغ‌های معلق بابل در برابر آن رنگ می‌بازد. این شرکت دو سال پیشبا ساخت عنکبوتی 15 متری، مردم لیورپول را هیجان‌زده کرد.

فریبا فرهادیان: لاماشینیک شرکت بلندپرواز فرانسوی است که شهرت آن به اختراعات عجیب و غریب است.آخرین پروژه این شرکت، یک باغ پرنده است که جایی در فرانسه فرود آمده است.
[External Link Removed for Guests]،لاماشین از سال 1999 تصمیم گرفت این مخلوقات هوشمند را بسازد تا مردم راشگفت‌زده کند و به آن‌ها بیاموزد طور دیگری به شهرهایشان نگاه کنند.
تصویر
پیش از این نیز شرکت لاماشین توانسته بود با روبات عظیم‌الجثه خود باعثوحشت‌زدگی اروپاییان شود. عنکبوت غولپیکر 15 متری آن‌ها روی یک ساختمان درلیورپول و فیل 50 تنی چوبی که در خیابان‌های نانتس پرسه می‌زد هم از دیگرسازه‌های این شرکت فرانسوی است که پیش از این رونمایی شده بودند.
تصویر
فرانسیس دلاروزیره، مدیر هنری لاماشین، اعلام کرد که آن‌ها قصد دارنددر ادامه کار خود، یک خرس و یک عقاب با خصوصیاتی منحصربه‌فرد بسازند و درکنار آن، کروز دریایی جهانی خود را نیز تکمیل کنند. وی همچنین افزودگلخانه پرنده دیگر این شرکت با نام ائروفلورال 2 نیز قرار است ماه سپتامبر/ شهریور آینده در نقطه‌ای در آلمان نصب شود. آلمانی‌ها بی‌صبرانه منتظراین اتفاق هستند.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”