سرمربی استقلال معرفی شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

سرمربی استقلال معرفی شد

پست توسط AGeNiS1 »

تابناک: پرويز مظلومی پس از توافق و عقد قرارداد برای هدایت، تيم فوتبال استقلال در لیگ برتر، ضمن اشاره به عدم عقد قراردادش با نماینده بوشهر در لیگ برتر، از ارائه لیست بازیکنانش به باشگاه برای انجام مذاکرات و عقد قرارداد با ایشان برای حضور متفاوت آبی‏ها در لیگ برتر و جام باشگاه‏های آسیا خبر داد.

پرويز مظلومي صبح امروز با حضور در محل باشگاه استقلال با نمايندگان سرپرست جديد باشگاه استقلال مذاكرات نهايي را براي عقد قرارداد انجام داد و پس از توافق نهايي قرارداد خود را امضا كرد. قرارداد اين مربي 2 ساله است. علي فتح الله زاده براي دفاع از پايان نامه دكتراي اقتصاد خود پنجشنبه به باكو سفر كرده و دوشنبه به تهران باز مي گردد و در اين مدت نمايندگان وي امور باشگاه را برعهده دارند.

سرمربی تازه استقلال پس از عقد در نخستین گفت و گویش که با تابناک صورت پذیرفت با اشاره به وضعیت این تیم گفت: قدری دیر شده اما با تلاش فتح الله زاده و امیری و سایر دوستان در باشگاه استقلال، شرایط برای آماده سازی تیم برای فصل آتی مهیا شد و خوشبختانه با استقلال برای فصل آتی به توافق دو ساله رسیدم. مدیریت باشگاه نسبت به درخواست‏هایم نگاه مثبتی داشته و تصور می‏کنم با وجود شرایط سخت و همچنین مدت زمانی که از فصل نقل و انتقالات گذشته، شرایط لازم برای حضور موفق تیم در فصل آتی تامین شود و بتوانیم تیم استخوان داری را روانه لیگ برتر کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چگونه با وجود عقد قرارداد با شاهین بوشهر، او به گزینه اصلی آبی‏های پایتخت مبدل گشت و در نهایت سرمربیگری آبی‏های پایتخت شد، اظهار داشت: بنده چندین مرتبه در ادوار مختلف گزینه سرمربیگری استقلال بودم و به همین دلیل پیشنهاد برخی تیم‏ها را رد کردم و فرصت‏هایی را برای حضور در استقلال از دست دادم که بالاخره این امکان فراهم شد تا هدایت این تیم پرطرفدار را در اختیار بگیرم.

اگر من نمی‏آمدم و سرمربی نمی‏شدم، چه کسی باید می‏آمد و انتظار دارم، پورحیدری‏ها، روشن‏ها و قلعه نویی ها که در این تیم حق آب و گل دارند، در این شرایط حمایت کنند. در ارتباط با شاهین نیز باید متذکر شوم که قرارداد نهایی ام منعقد نشده بود و با توجه به آنکه اهل بوشهر هستم بر خودم تکلیف می‏دانستم در این تیم فعالیت داشته باشم و شرط گذاشته بودم، اگر با استقلال تا شنبه توافق حاصل نمی‏شد، با شاهین امضاء کنم و از همین جا از مردم بوشهر و مدیریت باشگاه شاهین قدردانی می‏کنم.

مظلومی در ارتباط با بازیکنانی که برای فصل بعد جذب کرده و اینکه این بازیکنان در چه پست‏هایی فعالیت خواهند داشت، گفت: در تمامی پست‏ها به بازیکنان توانمند و خلاق نیاز داریم اما 6 بازیکن لیگ برتری و 2 بازیکن خارجی در اولویتمان قرار دارند که اسمشان را نمی‏برم اما لیست‏شان به باشگاه تحویل داده شده تا مذاکرات پیگیری و با حصول توافقات، قرارداد ایشان بسته شود. در عقد قراردادها اولویت با بازیکنان پرسابقه این باشگاه است که برای تیم زحمت کشیده‏اند و اثرگذار بوده‏اند و البته هنوز با تیمی قراردادی منعقد نکرده‏اند. استقلال بازیکنان با تعصبی دارد و اگر بازیکنانی نیز از تیم جدا شده‏اند، به واسطه بلاتکلیفی بوده و سعی می‏کنیم سایرین را نگه داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‏کنید با توجه به زمانی که استقلال مذاکراتش را با بازیکنان آغاز کرده و با توجه به پیشنهادهای سنگین برخی تیم‏های صنعتی و خصوصی به بازیکنان کلیدی لیگ برتر، استقلال با بازاگرمی مواجه شود و شرایط نسبتاً دشواری را برای بستن تیمی مسنجم برای لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر در پیش داشته باشد، عنوان کرد: چنین باوری نداریم و کاری به سایر تیم‏ها نیز نداریم.

استقلال تیم بزرگی است که بسیاری از بازیکنان تاثیرگذار لیگ نهم آرزوی پوشیدن پیراهنش را دارند و به همین دلیل حاضرند با انعطاف بیشتری در مذاکرات با استقلال حاضر شوند و امید داریم بتوانیم از میان آنها و بازیکنان حال حاضر استقلال، نفراتی که بتوانند نظرمان را در ترکیب تامین کنند، با رقم‏های معقول جذب کنیم.

سرمربی استقلال تهران در ارتباط با ظرفیت استقلال برای لیگ برتر گفت: هدف ما در درجه اول حضور موفق و قدرتمند در لیگ برتر و قرار گرفتن در میان قدرت‏ها در مسیر رسیدن به قهرمانی خواهد بود و در کنارش تلاش می‏کنیم در لیگ قهرمانان آسیا، ظرفیت‏های استقلال را به معرض بروز و ظهور بگذاریم و توقعات را برآورده نماییم.
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
پست: 2755
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 بهمن 1385, 12:46 pm
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: سرمربی استقلال معرفی شد

پست توسط Present »

ماشا... ماشا... عجب دینی به تیم شاهین بوشهر ادا کرد
ایشون زادگاهش استان بوشهر بوده و انتظار می رفت وقتی که با شاهین صحبت کرده و قول داده که به شاهین بیاد و لیست بازیکن داده به قولش پایبند باشه حتی بابت این مربی گری 500 میلیون در خواست پول کرده بود که با موافقت شاهین مواجه شده بود ولی چی شد یکدفعه سر از استقلال تهران در آورد
به خاطر اینکه منافع تیم های تهرانی خراب نشه باید تیم های دیگه تاوان رو پس بدن
به این میگن فوتبال نا پاک
در حالی که امیر قلعه نوئی در حالی قرارداد داخلیش با سپاهان بیش از 3 روز گذشته بود و در هئت فوتبال ثبت نشده بود می تونست به استقلال بیاد ولی به خاطر تعهد اخلاقی در سپاهان ماند
به این میگن مرام ورزشی
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”