تيموريان با بولتون به اردوي اسپانيا مي‌رود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴, ۹:۲۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

تيموريان با بولتون به اردوي اسپانيا مي‌رود

پست توسط hamed6248 »

مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان گفت: "آندرانيك تيموريان" در حال حاضر در انگليس بسر مي‌برد و با تيم بولتون در اردوي اسپانيا شركت خواهد كرد.
به‌گزارش سايت خبري سازمان‌تربيت بدني ، ناصر شفق در رابطه با شرايط تيموريان در تيم بولتون انگليس اضافه كرد: با اين باشگاه انگليسي توافقات لازم در خصوص پيوستن تيموريان انجام شده‌است. ليكن امضاي قرارداد نهايي مشروط شده‌است به حضور ما در انگليس و صحبت‌هايي كه بين مسوولان دو باشگاه در اين كشور انجام خواهد شد.
وي با اشاره به اينكه با صدور ويزاي كار آندرانيك تيموريان، وي مشكلي براي بازي در ليگ حرفه‌اي انگليس نخواهد داشت، گفت: قانون كار انگليس براي صدور ويزاي كار شرايط خاص خود را دارد و در آن اعلام شده كه يك بازيكن غير اروپايي براي حضور در ليگ انگليس بايد در طول دو سال گذشته در ‪۷۵‬ درصد بازيهاي تيم ملي كشورش به ميدان رفته باشد، اما با توجه به حضور تيموريان در جام‌جهاني آلمان و اينكه او ستاره تيم ايران در اين جام بود، اين مساله در رابطه با وي استثناست و وي مي‌تواند بدون هيچ مشكلي با صدور ويزاي كار، براي تيم بولتون به ميدان برود.
شفق در عين حال تصريح كرد: تيموريان را مفت از دست نخواهيم داد و بي‌شك وي بايد با قراردادي خوب به تيم بولتون بپيوندد. به هر حال تيموريان با تيم بولتون در اردوي تداركاتي اسپانيا شركت مي‌كند تا با ديگر بازيكنان اين تيم هماهنگ شود.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”