هادي ساعي: در دوحه مدال طلا تقديم مردم ايران مي‌كنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

هادي ساعي: در دوحه مدال طلا تقديم مردم ايران مي‌كنم

پست توسط hamed6248 »

قهرمان تكواندو المپيك آتن اعلام كرد: با استعانت از خداوند در بازيهاي آسيايي دوحه حاضر شده و مدال طلا را به مردم ايران تقديم مي‌كنم.
"هادي ساعي" گفت: در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي، همه نفرات قهرمان جهان بوده‌اند ، پس اين پيكارها دست كمي از مسابقات جهاني ندارد و از سطح بسيار بالايي برخوردار است .
وي افزود: در رقابتهاي جام جهاني كه براي اولين بار برگزار مي‌شود، تجربه خوبي داريم و ضمن حفظ عنوان نايب قهرمان در جهان چشم به قهرماني در اين رقابتها دوخته‌ايم.
ساعي ادامه داد: تجربه‌اي كه در اين ده ساله در ليگ ايران به دست آورده ايم، در اين رقابتها به كار خواهد آمد ولي اگر اين رقابتها در ‪ ۸‬وزن برگزار مي‌شد، مي‌توانستيم نتيجه بهتري بگيريم، زيرا همه تكواندوكاران از آمادگي بالا برخوردارند.
وي درباره مصدوميت خود و نرفتن به مسابقات جام جهاني تايلند گفت: اصلا قرار نبود به مسابقات جهاني بروم، من در اردو از ناحيه رباط داخلي پا دچار پارگي شدم و الان زانوبند و آتل به پا دارم، كار فيزيوتراپي را براي درمان در دستور كار داشته و تمرينات ديگري براي عضله‌سازي براي مدتي كه تمرين نمي‌كنم را انجام مي‌دهم و دو هفته ديگر آتل را برداشته و تمرينات خود را آغاز خواهم كد.
ساعي درباره پزشكان ايراني در درمان خود گفت : سيتم پزشكي خوبي در كشور داريم كه از زحمات آنان تشكر مي‌كنم و نيازي نيست به خارج از كشور براي درمان بروم.
قهرمان المپيك آتن درباره مصدوميت مرتضي رستمي، تكواندوكار وزن پنجم كه در اردو مصدم شده، افزود: سلامتي بچه‌ها مهمتر از يك مسابقه است. اگر رستمي حتي به مسابقات جهاني نرسد، مهم نيست، بچه‌هاي ديگري كه جايگزين وي شوند بسيار خوب هستند، مي‌توانيم از رستمي در ميادين ديگر استفاده كنيم، اگر وي در اين انتخابي مصدوميتش بيشتر شود دور از انصاف است.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

پست توسط achachi98 »

هادي ساعي يه چيزه ديگست
:) :) :) :) :) :) :) :) :)
[External Link Removed for Guests]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر