6 نفر در جهان اجازه دیدن جام جهانی را ندارند

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1862
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 23 اسفند 1388, 3:42 pm
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

6 نفر در جهان اجازه دیدن جام جهانی را ندارند

پست توسط AGeNiS1 »

  جدید از پروژه طاقت فرسای "مریخ 500" اطلاعات جدیدی را از زندگی 6داوطلب حاضر در این پروژه نمایان می کند و نشان می دهد این 6 نفر علاوه برمحدودیتهای دیگر حق تماشای جام جهانی 2010 را در سفر مجازی به مریخ ندارند. 
  گزارش مهر، تصاویر ویدئوییجدیدی از 6 مرد داوطلبی که قرار است 520 روز از زندگی خود را در سفری شبیهسازی شده به مریخ سپری کنند جزئیات جالبی از شیوه های سپری کردن زمان درفضاپیمایی مصنوعی پروژه "مریخ 500" آژانس فضایی اروپا را نمایان می کند. 
 "دیه گو آربینا" داوطلب کلمبیایی-ایتالیایی اولین فردی است که در این تصاویر ویدئویی در اتاق نشیمن دیده میشود. وی توضیح می دهد که آنها تنها می توانند بازی های ویدئویی از قبیلWii Fit و "گیتار هیرو" بازی کرده و یا تصاویر ویدئویی از پیش ضبط شده ایرا ببینند و این یعنی در سفر به مریخ خبری از جام جهانی فوتبال نیست! 
 تصویر 
  اعضای این گروه را که ازکشورهای فرانسه، چین و روسیه نیز در میان آنها حضور دارند، تحت نظر گرفتهاند تا تغییرات فیزیکی و روانی ناشی از ماه ها تنهایی و ایزوله بودن را درآنها مورد بررسی قرار دهند.
 
  فضایی اروپا نهایت تلاش خود را در واقعیجلوه دادن این سفر مجازی به مریخ انجام داده است: ارتباط رادیویی آنها باخارج از فضاپیما با 20 دقیقه تاخیر همراه خواهد بود و مدت زمانی که برایارسال و دریافت ایمیلها نیاز است در حدود 40 دقیقه خواهد بود/ شرایطیمشابه با شرایط ماموریتی واقعی و بین سیاره ای به سوی مریخ. 
بر اساس گزارش پاپ ساینس، اعضای این گروهنیم ساعت از روز خود را در ورزشگاه به سر برده و تجهیزات مختلف ورزشی رامورد آزمایش قرار می دهند. "آربینا" همچنین بخشهای مختلف بهداشتی از قبیلتوالت فضاپیما را نشان داده و اعلام می کند هیچ یک از اعضای تیمش تا کنونبه حمام نرفته اند زیرا به منظور ذخیره سازی آب تنها اجازه دارند هر 10روز یک بار به حمام بروند از این رو این 6 نفر در طول روز در کنار انجامکارهای معمولی رویای به حمام رفتن را نیز در سر می پرورانند.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”