هشدار نظامی روسیه به امریکا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 355
تاریخ عضویت: دوشنبه 2 فروردین 1389, 6:45 pm
محل اقامت: طهرون-شمرون
سپاس‌های ارسالی: 4127 بار
سپاس‌های دریافتی: 2798 بار
تماس:

هشدار نظامی روسیه به امریکا

پست توسط wild-bear »

تصویر


فرمانده کل ستاد مشترک ارتش روسیه پس از رسیدن اخبار مهم و محرمانه در روز پنج شنبه و در پایان بازدید رییس جمهور روسیه از آمریکا با هشدار دادن به غرب و آمریکا خبرساز شد.
در صورت ادامه یافتن سیاست های پنهانکارانه و تحریک آمیز کاخ سفید علیه کرملین، روسیه به احتمال زیاد با امریکا وهم پیمانانش وارد جنگی تمام عیار خواهد شد و این اجازه را به آمریکا نمیدهد که روسیه را گمراه کند.


به گزارش روسیران، ژنرال نیکولای ماکارف در ارتباط مستقیم رادیو - تلویزیونی با اشاره به اخباری محرمانه مبتنی بر استقرار سامانه جدید موشکی امریکا در خاک اروپای شرقی افزود : در صورت بروز هر گونه تهدید نظامی که از طرف امریکا سازماندهی شود با تمام قوا از موشک های راهبردی قاره پیما مجهز به کلاهک های هسته ای و همچنین تسلیحات فوق محرمانه خود علیه دشمنان در تمام نقاط جهان استفاده می کنیم و بطور کامل از پیمان استارت و پیمانهای امنیتی خارج می شویم.
 فرمانده ارشد نیروهای نظامی روسیه ، اخبار محرمانه رسیده از واشنگتن را برای استقرار سامانه جدید موشکی در اروپا و همچنین آزمایش موشکی در کره ماه جهت آزمایشات علمی را دروغی بزرگ و کذب محض خواند.  
 ماکارف با انتقاد از سیاست های سازشکارانه بسیاری از دولتهای اروپایی اعلام کرد : در صورت افزایش توان نظامی غربی ها در خاک اروپا ، روسیه نیز متقابلا توان نیروی نظامی خود را در مرزهای غرب و شمال غربی کشورش افزایش خواهد داد .  
 فرمانده کل ستاد مشترک ارتش روسیه خاطرنشان کرد، سیستم های بازدارنده و دفاعی موشکی کشورش از نظر فنی کاملا مجهز و بالاتر از سیستمهای غربی هستند و قادرند بهتر از هر زمانی به صورت خودکاربه هر گونه حمله احتمالی پاسخ دهند.  
 وی باردیگر تکرار کرد، پیشنهادهای امریکا که در مذاکرات درباره سامانه دفاع موشکی واشنگتن مطرح شده غیر قابل قبول است و نمی توان گفت برنامه های امریکا در این زمینه هدفی غیر از روسیه را پیگیری می کند. 
  ریابكوف معاون وزیر امور خارجه روسیه نیز در کنفرانسی مطبوعاتی گفت نتایج رایزنی های امریکا و روسیه درباره برنامه های امریکا درخصوص استقرار و ساخت رادار و سپر دفاعی مشترک با روسیه جز سیاسی بازی و گمراه کردن مسکو چیز دیگری در بر ندارد و آمریکا باید خود را آماده جوابهای قانع کننده در رابطه با مسایل جدید کند.
 
 وی افزود : ما به تلاش های دیپلماتیک خود ادامه خواهیم داد و راههایی را که نیاز است در شرایط مختلف در حفظ امنیت روسیه به کار گرفته شود بررسی خواهیم کرد. 
 وی همچنین از سفر رییس جمهور روسیه به آمریکا ابراز خشنودی کرد و گفت بی صبرانه منتظر بازگشت رییس جمهور جهت انتقال اخبار محرمانه ای که توسط یک تیم اطلاعاتی سازمان FSB بدست آمده است هستیم و در صورت لزوم اخبار بدست آمده را منتشر و در دسترس خبرگزاریها خواهیم گذاشت.
 منبع: [External Link Removed for Guests]
بنام حاکمی که اگر حکم کند همه محکومند....حکم لازم !!!
....
نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»


تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”