4تیم با 4سبک مختلف، در آغاز یک هشتم نهایی جام جهانی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2025 بار
تماس:

4تیم با 4سبک مختلف، در آغاز یک هشتم نهایی جام جهانی

پست توسط ali1371 »

مرکزی خبر: تیم ملی اروگوئه ساعت 18 و سی دقیقه امروز درمرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتبال جام جهانی افریقای جنوبی در خلیج نلسون ماندلا (ورزشگاه الیزابت) به داوری ولفگانگ استارک آلمانی با کره جنوبی پیکار می کند. 
  تلویزیونی یورونیوز، تیم ملی اروگوئه بدون آنکه گلی بخورد به این مرحله صعود کرده است. آنان خوب فشار می اورند و خوب دفاع می کنند و هنگامی که باید موضع دوباره تدافعی پیدا کنند بسیارخوب عمل می کنند. کار گروهی آنان برای کاهش فضاها بسیارعالی است.علاوه بر آن آنان واقعا روحیه تهاجمی دارند. " 
  تابارس سرمربی اروگوئه بسیارمحتاط به نظر رسید و گفت:" به نظرمن ازلحاظ تیمی کره ای ها آماده اند.هنگامی که آنان به میدان می روند،می توان میزان آمادگی آنان را دریافت.  
  افزود :"کره جنوبی بازیکنانی سریع و قدرتمندی دارد و من از قبل نمی توانم پیشگویی کنم که فاتح میدان خواهیم بود. ما می کوشیم شگفتی ساز باشیم و خطاهای قبلی خود را جبران کنیم." 
  جنوبی که در رقابتهای فوتبال جام جهانی سال دو هزار و دو به مرحله نیمه نهایی راه یافته بود می خواهد باردیگر شگفتی سازی کند اما این تیم ملقب به شیاطین سرخ نقاط ضعف دفاعی زیادی دارد. این تیم در مرحله گروهی رقابتها شش گل خورد. 
  جونگ مو سرمربی کره جنوبی گفت: " اروگوئه در دفاع بسیارخوب کار کرده وهیچ گلی نخورده است. ما گل زیادی خوردیم اما توانستیم بارها به رقبای خود گل بزنیم. به نظر من ما فضاهای لازم را برای گلزنی دراین مسابقه خواهیم داشت. 
  جی سونگ کاپیتان تیم ملی کره جنوبی نیز گفت: " ما از ارژانتین شکست خوردیم اما این فرصتی برای ما بود که با فوتبال امریکای لاتین اشنا شویم. این تجربه خوبی بود که به ما اموخت چگونه باید با اروگوئه مقابله کنیم. ما می خواهیم این بار بازی متفاوتی از خود نشان دهیم. " 
  احتمالی تیم اوروگوئه: 

فرناندو موسلرا (دروازه بان) 

ماکسیمیلیانو پریه را ، دیه گو لوگانو ، دیه گو گودین ، جورج فوسیله ، دیه گو پرز ، اگیدیو آروالو ، آلوارو پریه را ، دیه گو فورلان ، لوئیس سوارز ، ادینسون  
 :اسکار  
  احتمالی تیم کره جنوبی: 
  سونگ-ریونگ (دروازه بان) 

شا دو-ری ،‌ شو یونگ- هیونگ ، لی جونگ - سوو ،‌ لی یونگ - پیو، پارک جی- سونگ، کیم جونگ- وو، کی سونگ- یوینگ ، لی شونگ- یونگ، پارک شو- یونگ ، لی دونگ- گوک سرمربی :هوه جانگ - مو  
  تیم ملی امریکا ساعت 23 امشب به وقت ایران در ورزشگاه رویال بافوکنگ درشهر زوزنبرگ به داوری ویکتو کاسای از مجارستان به مصاف غنا می رود. 
  ملی امریکا با اعتماد به نفس به مصاف غنا می رود و باب برادلی سرمربی این تیم عقیده دارد این تیم توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد اما تیم امریکا از سال هزار و نهصد و سی به بعد هرگز به مرحله نیمه نهایی جام جهانی صعود نکرده است. 
  برادلی گفت: " بازیکنان غنا بازی تیمی بسیار خوبی دارند. به نظر من میلوان راژواچ سرمربی انها کار بسیار بزرگی انجام داده است. این تیم استعدادهای فردی زیادی دارد. به نظر می رسد انان فرم خوبی داشته باشند. " 
  افزود : "در هر تیمی هنگامی که بخواهید خلاق باشید تعادلی ایجاد می شود. از یک سو شما بیشتر می دوید و فرصت می افرینید و به این ترتیب خطرناکتر می شوید. اما از سوی دیگر اگر توپ را از دست بدهید فضای خالی زیادی در دفاع ایجاد می کنید. به نظر من تیم غنا کار بزرگی در این زمینه انجام داده است. این کار سرمربی این تیم بوده است." 
  نیز با احتیاط با تیم امریکا برخورد کرد . 
  راژواچ گفت :" نقطه قدرت تیم ما وحدت ان است. ما همیشه بازی تیمی را در برابر بازی فردی در اولویت قرار داده ایم. همین نکته پیروزیهای اخیر مارا توجیه می کند." 
  احتمالی تیم امریکا: 

تیم هوارد (دروازه بان) 
  چروندولو، جی دمریت ،اوگوچی اونیوو ،کارلوس بوکانی یرا ،لاندن داناوان ،مایکل بردلی ،مائوریسه ادو، کلینت دمپسی، جوزی آلتیدوره، رابی  
 : باب  
  احتمالی تیم غنا: 
  کینگسون (دروازه بان) 

هانس سارپی ، جان منسا ، جان پینتسیل ، اندرو آیو ، آنتونی عنان ، کوین پرینس بواتنک، پرینس تاکوئه ، آساموا گیان،  

سرمربی:میلوان  
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات

وبلاگ من [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”