دروازه‌بان ملي‌پوش استقلال در آستانه‌ي جدايي از اين تيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

دروازه‌بان ملي‌پوش استقلال در آستانه‌ي جدايي از اين تيم

پست توسط Kingman_62 »

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

دروازه‌بان فصل گذشته‌ي استقلال در آستانه‌ي جدايي از اين تيم است.

وحيد طالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: با دو باشگاه به صورت جدي وارد مذاكره شده‌ام و طي چند روز آينده به يكي از اين دو تيم خواهم پيوست. قلبم با استقلال است. من براي اين تيم بسيار صبر كردم تا مسوولان باشگاه كمي از انتظاراتم را برآورده كنند؛ اما, هيچ گاه اين مساله عملي نشد. بنابراين عليرغم علاقه‌ي قلبي‌ام به اين تيم, به احتمال فراوان طي چند روز آينده با تيم ديگري به غير از استقلال ثبت خواهم كرد.

وي افزود: هر زمان كه با مسوولان باشگاه استقلال صحبت مي‌كردم، آنها قول مي‌دادند؛ اما, اين قول‌ها هيچ وقت شكل عملي به خود نگرفت. خيلي دوست داشتم در استقلال بمانم؛ولي, كم‌لطفي مجموعه‌ي باشگاه استقلال براي من مشكل‌ساز شد و مجبور شدم كه تصميمم را براي جدايي از اين تيم بگيرم. هر جا كه باشم, پس از آن تيم، تيم دومم استقلال خواهد بود.

طالب‌لو با رد شايعات پيوستنش به پرسپوليس گفت: هواداران استقلال به گردنم حق دارند. هر چند براي هواداران پرسپوليس نيز احترام زيادي قائلم؛ اما, به اين تيم نخواهم رفت. هم اكنون با دو تيم در حال مذاكره هستم كه پرسپوليس هيچ كدام از اين دو تيم پيشنهاد دهنده نيست.

وي در ادامه‌ درباره‌ي پيش بيني‌اش از وضعيت استقلال در فصل آينده گفت: چندان نسبت به فصل آينده خوشبين نيستم. ما در يارگيري خوب كار نكرديم و از طرف ديگر شرايط مالي باشگاه نيز در وضعيت مناسبي نيست. تيم‌هاي ديگر سرمايه‌گذاري خوبي كرده‌اند؛ اما, استقلال هنوز درگير مسايل مديريتي است. به همين دليل نسبت به شرايط تيم در فصل آينده نگران هستم.

طالب‌لو در ادامه‌ي گفت‌وگوي خود با ايسنا درباره‌ي تيم ملي گفت: وقت بسيار كمي تا ديدار برابر سوريه داريم. پس از تغييرات كلي در بخش مديريتي فدراسيون و كادر فني بايد هر چه سريع‌تر خود را آماده‌ي اين ديدار كنيم. با توجه به حتمي بودن تغيير سيستم و با توجه به زمان كم، مربيان دوران بدنسازي پرفشاري را براي تيم برنامه ريزي كرده‌اند. قبول دارم كه هم اكنون بدن‌هايمان افت كرده؛ اما, تا دو هفته‌ي ديگر به شرايط ايده‌آل خواهيم رسيد. به هر حال فكر مي‌كنم چه كادر فني قبلي و چه كادرفني فعلي قابل احترام هستند. اما به دليل اين كه تمام كادر فعلي ايراني هستند و اين كه راحت‌تر حرف آنها را متوجه مي‌شويم, يقين دارم كه شرايط بهتري پيش روي تيم ملي خواهد بود.

وي درباره‌ي رقابت ميان دروازه‌بانان حاضر در اردوي تيم ملي گفت: طي يكي از روزنامه‌هاي ورزشي از قول من مصاحبه‌اي را چاپ كرده بودند كه من رحمتي را رقيب اصلي خود مي‌دانستم. در حالي كه هيچ گاه در اين مدتي كه در فوتبال بوده‌ام عليه بازيكن ديگري صحبت نكرده‌ام. هر چهار دروازه‌بان حاضر در اردوي تيم ملي با يكديگر رقابت سالمي داشته و با هم رفيق هستند. مطمئن باشيد هر كس كه حقش باشد به عنوان دروازه‌بان اول تيم ملي انتخاب مي‌شود و كادر فني هم حق را به حق‌دار مي‌دهد. تنها اميدوارم كه هيچ كدام از بازيكنان به دليل مصدوميت از گردونه‌ي رقابت حذف نشوند
 تصویر

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”