سپر انسانی صهیونیست ها + عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 24 فروردین 1389, 9:01 pm
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7627 بار
تماس:

سپر انسانی صهیونیست ها + عکس

پست توسط HORLIKAN »

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از شبکه ایران، روزنامه صهیونیستی یدیعوت‌آحارانوت از انتشار گزارش جدیدی در خصوص جنایات جنگی و ضدانسانی سربازان اسراییلی در طول عملیات سرب روان در جنگ 22 روزه غزه خبر داد.
این روزنامه در گزارش خود آورده است که در گزارشی که به صورت اختصاصی به این روزنامه ارسال شده است برخی شواهد حکایت از آن دارد که سربازان اسراییلی از اسرای فلسطینی به عنوان سپر انسانی استفاده کرده‌اند که با وجود انکار نیروهای اسراییلی، تحقیقات ارتش اسراییل در این خصوص همچنان ادامه دارد.در این گزارش که به وسیله کمیته موسوم به کمیته عمومی ضدشکنجه در اسراییل که مرکزی حقوقی برای اقلیت عرب اسراییل است، تهیه و تنظیم شده، اکثرا بر اقدام نظامیان اسراییلی به نقض حقوق زندانیان فلسطینی در طول جنگ غزه تمرکز شده است.

یدیعوت‌آحارانوت در گزارش خود آورده است که این گزارش بیشتر موضوعات بکار رفته در گزارش گلدستون را تایید می‌کند و برخی از مسایل ذکر شده دراین گزارش اکنون تحت بررسی پلیس نظامی است و مواردی نیز بررسی آنها تکمیل شده و در اختیار مسئولان قضایی قرار گرفته است.

در یکی از بی‌رحمانه‌ترین اقدامات ذکر شده در این گزارش اعلام شده که سربازان اسراییلی از یک فلسطینی و پسر کوچکش به عنوان سپر بلا استفاده کرده و آنها را وادار کرده‌اند تا پیش از آنها وارد خانه‌ها شوند و یا از آنها برای باز کردن درها و پنجره‌ها و یا کنار زدن حصارها استفاده کرده‌اند.
تصویر
در این گزارش همچنین یک فلسطینی دیگر در شهادت خود اعلام کرده است که سربازان اسراییلی دستان من و سه برادرم را به مدت سه روز بستند و ما را وادار می‌کردند که در محل‌های تیراندازی جلوی آنها حرکت کنیم تا مطمئن شوند مورد هدف گلوله قرار نمی‌گیرند. آنها از ما به عنوان سپرهای انسانی استفاده می کردند و به ما دستور می دانند پیش از آنها وارد خانه‌ها شویم.

وی افزوده است: پس از آنکه ما از خانه‌ها خارج می‌شدیم، آنها سگ‌ها (بمب‌یاب) را به داخل می‌فرستادند و فقط پس از آن بود که خود وارد خانه‌ها می شدند.

در این گزارش همچنین روی شرایط بازداشت زندانیان اولیه در نوار غزه و بعد در زندان‌های اسراییل بررسی صورت گرفته و به خشونت و شکنجه علیه زندانیان در طول بازجویی‌های توسط شین‌بت اشاره شده است.

در همین حال سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به این گزارش اعلام کرد: متاسفانه کمیته عمومی ضدشکنجه در اسراییل ادعاهایی را تکرار می‌کند که قبلا هم شنیده شده و دیوانعالی اسراییل آنها را رد کرده است.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: شنبه 7 فروردین 1389, 11:43 pm
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: سپر انسانی صهیونیست ها + عکس

پست توسط سرتیپ محمد »

اسرائيلي ها كه دفعه اولشون نيست اينا چه درحال حاضر و چه گذشته دور هميشه دنبال اين بودن كه بر ديگر قوم ها و مليت ها غلبه كنند و انها را از هم بپاشند ولي تاكنون موفق نشدن

البته فلسطيني ها هم حقشون هست يادتون نره كه اينا عرب هستن و عرب هم از سگ كثيف تر است
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”